Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek feladjam emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam emiatt a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél éve vagyok együtt egy lánnyal akinél tényleg jobbat kívánni sem lehet belső tulajdonságok terén...mindig számíthatsz rá, nagyon jó gondolkodásmódja van, semmilyen káros szenvedélye nincs...Egyetlenegy számomra hatalmas probléma van...nem igazodok ki a szexuális igényein... 2 hónappal a kapcsolatunk kezdete után feküdtünk le először (neki és nekem sem az első alkalom volt) amivel semmi gond nem volt csak egy jó 7-8 perc után mondta h hagyjuk abba mert fáj mert bevallotta h igazából neki ez volt a harmadik...(ezzel semmi gond nincs). Azóta rendszeresen "együtt voltunk" már bár én jó ideig nagyon óvatos voltam nem akartam neki fájdalmat okozni...De az a helyzet h minden egyes alkalommal csupán pár percig tart a dolog...azt hittem idővel ez a dolog megszűnik (olyan 3-4 hónap maximum) de nem...folyton kéri h álljunk meg mert elfáradt meg fáj neki...megkérdeztem én csinálok e valamit rosszul? (bár még eddig senkivel nem volt előtte ilyen jellegű probléma ) .Azt mondta nem csak valamiért fáj...biztos mert meg fog jönni ...de ez nem csak ilyen eseteknél fordul elő hanem kb 10-ből 8-szor és már nagyon kezd zavarni ez a dolog..ilyen körülmények között úgy vagyok vele h már nem is kívánom a szexet vele sokszor már fel sem tud úgy izgatni mert tudom h pár percig tart a dolog..megmondom őszintén 4-5 percre a gumit is sajnálom elhasználni...

Megpróbáltam vele már beszélni erről de akkor meg megsértődött h higgyem el nem tehet róla h elfárad meg h néha fáj neki...

Meg arra is gondoltam h lehet én csinálok rosszul valamit és ezért volt olyan h 3 hétig nem akartam vele lefeküdni de akkor meg már megőrült a vágytól h együtt lehessünk...és sértésnek vette h nem fekszem le vele sőt azt mondta már nem kívánom őt eléggé pedig ezt csak azért csináltam h lássam h ő akarja e a szexet egyáltalán vagy csak a kedvemért csinálja mert azt h kényszerből nyögvenyelősen legyünk együtt azt nem akarom. Szóval nem értem h neki ennyi elég is? Mert én lehet rosszul látom a dolgokat de azért nekem ennél több kell h egyáltalán élvezni tudjam az együttlétet Nem akarom ezzel őt megbántani mindig próbálom előtte úgy mutatni a dolgokat mintha minden rendben lenne de már lassan úgy érzem h ez teljesen megöli a kapcsolatot ... még ha alapból egy kivételesen értékes lány is...ilyen szexuális kapcsolattal nem tudom fogom e mellette hosszú távon bírni :/ Szerintetek véget kellene vetni ennek a dolognak vagy lehet valami megoldást találni?



2017. márc. 11. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Van pár alternatíva, szerintem ezek ténylegesen megoldhatják a problémádat, ha megtudod melyik okozza, és helyén tudod kezelni a dolgot:


1. Hazudik. Azért hagyatja abba, mert nem akarja hogy benne menj el. Nem bízik a gumiban és retteg a terhességtől, és/vagy otthon ezt tanítottàk neki, még gumiban se menjen el benne senki, nehogy terhes legyen. Elég baj, hogy nem őszintén vállja ezt be.


2. Van egy nőgyógyászati problémája, gombás vagy vírusos fertőzés, ami miatt a hüvelybemenete feszül, csíp, nagyon irritált, a szex meg végképp rossz érzéssé válik emiatt, a síkosító meg csíp. Elég gyorsan helyretehető vényre kapható gyógyszerrel, kúppal, kenőccsel, csak el kell menni a nőgyógyászhoz nyilván. A vény nélküli gyógyszerek felejtősek, mivel nem tudhatjátok milyen fajta fertőzés, a neten megadott leírásokból NEM lehet megítélni. Nekem volt gombás, az egészségügyi honlapok alapján vírusosnak hittem... Szexet fájdalmassá tette, de szépen helyrehozta a nődoki. Elég baj, hogy eddig nem ment el, sejtenie kell hogy nincs helyén a hüvelyflórája!


4. Nagy a pöcörőd, ő még szűk, rövid. Eléred a méhszáját. Ebben az esetben ne tövig hatolj be, avagy válasz olyan pózokat, amik nem engedik meg a mély behatolást.


Ez az elfáradt szöveg hülyeség, de a fájdalom lehet valós. Más is lehet a háttérben, valami lelki probléma, lelki gát. Egészségügyi gondja is lehet, mondjuk rossz a keringése, és akkor mégiscsak elfárad, de akkor meg miért mondaná, hogy fáj ott lenn?

Semmiképpen sem normális jelenség ami van neki, szóval ha megtalálod a kiváltó okot, és kiköszörülöd a csorbát, akkor kapsz egy hibátlan barátnőt! :)

Nekem amúgy így elsőre az a leggyanúsabb, hogy nem akarja hogy benne menj el. Vannak ilyenek, sőt olyan is van, ahol tabletta és koton együttese mellett sincs hüvelyi magömlés. De ebben az esetben hazudik a fájdalomról. Amennyiben tényleg fáj neki minden kétséget kizáróan, akkor nőgyógyász. Ha ő azt mondja, egészséges, akkor pedig tudod, túl nagy a pöcörőd neki.

2017. márc. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem izgul fel rendesen. Én így voltam a házasságomban, mindig fájt az aktus eleje (mondjuk fogat összeszorít és kibír,utána már nem fájt)viszont nem is izgatott fel igazán. Szerettem őt, így azt hittem igen, de nekem vad dolgok jöttek be, amikről ő hallani sem akart. Én ezt elfogadtam, legalábbis azt hittem. Utána találtam valakit akivel minden vad vágyamat kiéltem. Amikor először verte el a fenekemet a térdemig folyt a nedvesség és majd meghaltam a vágytól hogy azonnal tegye be nekem, mert meghalok ha nem....és nem fájt semmi és nem fáradtam el több aktustól sem :-)

Kérdezz rá, mi a legtitkosabb vágya...hátha van neki és ez a baj.

2017. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Igen, ha nem működik a szex a kapcsolat kezdeti stádiumában, akkor szerintem nem érdemes nyújtani a dolgot.

Nekem nőként szintén volt egy olyan partnerem, akivel mindig fájt az együttlét. Nem volt semmilyen betegségem sem, mégsem működött a dolog. Ha nagyon odafigyelt, és irdatlan hosszú előjáték volt, akkor iszonyat lassan és finoman meg lehetett oldani, hogy ne fájjon nekem, de akkor se volt jó, csak elviselhető. Vannak emberek, akik nem passzolnak össze szexuálisan.

2017. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon becsületes, mait csinálsz, de én - nőként írom -, hogy már rég elhagytam volna.

Miért? Mert annyi nincs benne, hogy kiderítse, miért fáj minden aktus.


Az eleje nekem is fáj, általában, de utána piszok mód élvezem.

2017. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én betegségre tippelek. Sajnos sokszor fazok fel, és néha kevés, enyhe tuneteim vannak, viszont a szex faj. Ilyenkor napi több litert kell inni és kipisili a bacikat.
2017. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nàlam csak a durex segitett a többi óvszertől begyulladt nekem is viszont én eljàrtam és járok nőgyogyàszhoz !Neki is ezt kéne tennie hogy egyàltalàn kiderüljön hogy mi van a hàttérben!
2017. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!