Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve együtt vagyunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve együtt vagyunk, de nem kívánom a párom. Van, hogy hónapokig nem szeretkezünk, mert nem kívánom. Ő vár, türelmes, de egymás idejét húzzuk, pedig szeretem és nem szeretnénk szakítani. Mi legyen? Ez nem életcél 28 évesen.

Figyelt kérdés
Eleinte minden nagyon jó volt,szexuális téren 100%ban kiteljesedtünk. Kb 1 éve már nem kívánom,sőt ha felhozza a témát, félek. Nem tudom mi okozta ezt a törést,talán az,hogy nem szerelemmel szeretem, vagy hogy nem látom elég férfinak,mert túlságosan szeret és olyan "papucsként" viselkedik sokszor. Itt vagyunk huszon évesen és nem szexelünk,nincs ez így rendben. Hiányzik neki is, nekem is, nem így akarom ezeket az éveket eltölteni,de szakítani sem akarok,mert szeretem. Van valami jó tipp? Az hogy próbáljuk meg, adjunk időt magunknak, azt ne..adtunk eleget,a megpróbálással meg az a baj,hogy el sem akarom kezdeni vele...
2017. márc. 12. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jolvan eleg mar a rinyalasbol ertjuk a lenyeget. Szakits. Ja hogy azt sem akarsz? Se szexelni se szakitani se megcsalni hat akkor? Ez van attol, hogy nem akarod meg valamelyik be fog kovetkezni a harom kozul. En aztmondom szakitas lesz ebbol. Mar nem tekintesz ra ferfikent akkor? Ennyi erovel az ocseddel is elhetnel egyutt mert ot is szeret nem? A szerelemnek/vonzalomnak/parkapcsolatbak nem ez a lenyege. Ez igy nem stimmel fogadd el es ahogy azt helyesen irtad ne huzzatok egymas idejet. Tapasztalatbol beszelek!!! En is az elso baratnommel 3 evig voltam egyutt mert annyira szerettem de ott sem volt igazi szerelem reszemrol csak nagyon eros ragaszkodas meg szeretet, nekem is olyan volt mint egy csaladtag. De en is azt ereztem, hogy ez igy mar nem mukodik. Szex nalunk sem volt mar a vegen szinte soha. Szoval gondolkozz el azon amit irtam.
2017. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de 28 évesen ennyi "ésszel" ne is szaporodj. Hiányzik a szex ? Van hapsid, csináljátok. Ja, hogy kedves úgy meg nem izgi ? xD. Istenem te leány ! Ne legyél már ennyire döntésképtelen. És nem, nem egymás idejét húzzátok, hanem te húzod az övét a töketlen vergődéseddel. Inkább beszéljétek meg, mert fogoadni mernék, hogy még azt se tetted meg.

30/f

2017. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítod.

Ő férfi, nem fogja, és lamentálás helyett egyszer szakítani fog veled.


De akkor szakíts, tedd meg neki! ezt a szívességet, főleg, ha nem szereted (minek vagy vele?! Ja, persze, a kapcsolatfüggés egy komoly dolog).


Dedós liba vagy, akinek nem való kapcsolat, ha képtelen őszintének lenni a másikkal.

2017. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Istenem, teljesen ugyanígy vagyok én is. :(


Mi próbáltunk több programot, és akkor egy időre valóban jobb is volt, de valahogy visszaestünk..


Ez a probléma meg már nem maradhatott a felszín alatt, hiszen ő is érezte, tudta, hogy gondok vannak, a szex neki is hiányzik. Csak hát ő szerelmes belém, én meg inkább becsülöm és ragaszkodott, szeretem, -de másképp, mint őt. De szeretem ettől, és pontosan ezért ilyen nehéz ez.


Szóval én pl beszéltem vele, elmondtam, hogy nem vonzódok már úgy, nem kívánom a szexet, mint régen.

Azt is lemondtam,- mert úgy gondoltam, így tisztességes, hogy ő is tudja,- hogy nem vagyok szerelmes, inkább "csak" szeretem. És kötődök hozzá, nem akarnék emiatt szakítani.


Aztán már ezt mégis felvetettem( a szakítást), mert hosszú távon ez így nem fog működni.. :(

De ő szeret, és nem akar szakítani. És nekem is nehéz így elengednem, hogy ő egyáltalán nem akar elengedni, mert fontos nekem és hiányozna. Ő meg tervezne esküvőt, gyereket stb.. Én meg félek.


Ha ő is belátná, hogy ez így rotty, akkor lenne erőm, de eddig, csak én végettem még nem..


Érzem, hogy már pedig külön fogunk menni, mert bennem ez nem állt helyre, és majd meglátjuk utána.

De ezt a fájdalmat, amit neki okozok ezzel.. ezt megspórolnám, ha tehetném.


Nálatok volt valami előrelépés azóta?

26N

2017. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!