Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem biztonságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem biztonságban a kapcsolatomban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves én 24, ha minden igaz, pár hónap múlva összeköltözünk, de én ezt egyre kevésbé akarom.

Úgy érzem egyre jobban eltűnök a kapcsolatunkban.

Azt hiszi, ha gondom van vele kapcsolatban elég ha kedvesen végighallgat és ezzel el is van intézve. Eszébe sem jut változtatni, vagy kompromisszumot kötni.

Ha szeretnék valamit, azzal is ugyan így van, meghallgat, megígéri, hogy megoldjuk a problémát. Persze nem oldjuk meg, ő el is felejti, hogy valaha beszéltünk róla, én meg egyre türelmetlenebbül várok.

Egy héttel ezelőtt megígérte, hogy elintéz pár dolgot a nyaralásunkkal kapcsolatban. Igazából 1 dolgot kéne megkérdeznie a barátjától, aki szervezi az egészet. Ez természetesen nem jött össze úgy, hogy napi szinten chatelnek. Számtalanszor kértem, hogy inkább ne ígérjen felelőtlenül, de mindig megteszi. Ez tejesen szétforgácsolta a belé vetett bizalmam.

Emellett agresszív a kutyámmal. Skszor marokra veszi az orrát és addig szorítja amíg a kutya fel nem nyüszít, vagy én le nem fejtem róla az ujjait. Rendszeresen kicsukja az előszobába, ha elaludtam éjjel.

Most van pár hónapig egy szörnyen neveletlen kölcsönmacskám, a sokadik kérésem ellenére is megüti.

Velem is egyre durvább, a mltkor belement egy szempilla a szemembe, nem akartam, hogy kiszedje. Erre ő lefogott, mikor megpróbáltam kikászálódni alóla felemelte az öklét. Utána, mikor lehiggadtam kutyasétáltatás után rákérdeztem, azt mondta az csak vicc volt.


Tudom, hogy nagyon sok rosszat írtam róla, de sok a jó a kapcsolatunkban. Vannak közös programjaink, amikor nem agresszív, kenyérre lehet kenni, de aggaszt ez a tendencia.

Próbáltam beszélni vele arról, hogy szerintem terápiára lenne szüksége, de ő azt felelte, hogy inkább magába fojtja a gondjait.


2017. márc. 14. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor felrúgtam volna, mint a taknyot, ha egyszer meglátom, hogy a kutyám orrát fogdossa, de én pasas vagyok.


Egy aljas f0s a barátod. Afféle félős ganaj, akiből a hatalom hozza ki a lefojtott rosszat. Ergo az ilyentől jobb minél távolabb.

2017. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lêpj le !Egy agresszív àllat mégha van kedvesebbik oldala!Nem jàr teràpiàra egyenlő azzal hogy nem akar vàltoztatni !Én még mellette sem mernék aludni nem hogy egyhàzban közös gyerekkel!Mégha ugy döntesz hogy vele maradsz nagyon nehéz lessz hatnod rà sőt lehet sohasem tudsz majd rà igazàn hatni !Tönkre méssz idegileg !
2017. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyszer láttam egy srácot, aki agresszív volt egy kutyával, az annó az én kutyám volt, illetve közös a barátnőmmel, akivel együtt laktam. Sokszor bántotta a kutyust, pedig többször jeleztem felé, hogy ne tegye, megkértem sokszor, hogy hagyja abba, de azt mondta ő csak játszik, persze a kutya bepisilt félelmében. Annyira durva volt a srác, hogy el is költöztem, bár a lánnyal mindig kedves volt és figyelmes. Azóta nem tartom a kapcsolatot a lánnyal se, de közös ismerősöktől hallottam, hogy sajnos veri az exbarátnőmet is. Az ilyen sose jó jel, főleg ha veled is fellépett már agresszíven. Én ott hagynám a helyedben, csak nehéz lesz, mert az ilyenek mindig nagyon erőszakosak, akár érzelmi zsarolásban is. Úgyhogy sok erőt kívánok neked, ha mégis megteszed ezt a lépést. Remélem így lesz!

2017. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!