Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
A pàrommal több éve járunk és tesz olyan kérdést hogy ha eljàrna melozni én meg e csalnàm ?Perste mondtam hogy nem ez volt a kapcsolatunk elején és most évekkel később is megint elkezdte ugyan ezt és màr nem is kérdezi hanem elmondja hogy ő ezt àlmodta hogy én megcsalom nem egyszer àlmodta és ugy érzem hogy nem bízik meg bennem!

2017. márc. 15. 12:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mondta hogy nem egy nő ismerőse van aki megcsalta a pàrjàt akik kinn gürcölnek!
2017. márc. 15. 12:25
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
És akkor most magyarul is, légyszíves...
2017. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sztem érthető!:DTanulj meg értelmezni!
2017. márc. 15. 12:26
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy értette a párod, hogyha kint dolgozna külföldön, akkor megcsalnád-e? És szerinted nem bízik benned?
2017. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteld meg az olvasókat azzal, hogy értelmesen fogalmazol, cserébe megtisztelnek azzal, hogy értelmesen válaszolnak.
2017. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Te meg felnőtt emberként tanulj meg értelmes, tagolt szöveget kiadni a kezedből, hogy ne kelljen hosszú percekig a mondandód értelmén töprengeni, miközben egy félanalfabéta tanulatlan proli képe rajzolódik ki elénk...
2017. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Akkor most leírom ezt a kérdést Drága Kérdező értelmesen!!!


A párommal több éve együtt vagyunk, és megkérdezte, hogyha külföldön dolgozna megcsalnám-e? Persze mondtam hogy nem. Ez volt a kapcsolatunk elején. És most, évekkel később megint elkezdte ugyanezt mondani. Többször is azt álmodta, hogy megcsalom. Úgy érzem, hogy nem bízik bennem.


Na valahogy így kellett volna...

2017. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

7-es nagyon köszi.

Esküszöm, nem értettem, pedig már ötször elolvastam!!


"persze mondtam hogy nem ez volt a kapcsolatunk elején" - ez kifogott rajtam.

2017. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Igazából az egész kérdés értelmetlen... Össze-vissza írta a szavakat, nem tett sehova írásjeleket. Ezek nélkül lehetetlen értelmezni a szöveget.
2017. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"meg e csalnám"


Kifolyt a szemem. :(

2017. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!