Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyven felett, ciki, ha nejem nem indít be, hiszen nem ad már magára, ti miként élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

Mielőtt kritizálnátok. Próbáltam már minden módon hatni rá, de nem sikerül. Azon nők közé tartozik, akik feladták és nem csak beletörődtek, de nem is értik meg a változókort.

Engem mindig vonzottak az érett nők. Fiatalon volt is egy-kettő, nálam idősebb barátnőm. Vonzók voltak, nőiesek, szexik. Úgy hittem, ha feleségemmel együtt elérjük ezt a kort, ő is hasonló típus lesz, hiszen megismerkedésünkkor, harmincas évei elején nagyon adott magára. Sportolt, csinosan öltözött, sminkelt, stb.

Jómagam mindenből kiveszem a részem itthon, nem mondhatja, hogy nincs ideje kétgyerekes anyaként magával (is) foglalkozni. Anyagilag is megengedhetjük magunknak, hogy öltözködjön, szépítkezzen. De nem teszi! :-(

Én is öregszem, de ahogy visszahallom, eléggé sármos vagyok. Ebből adódóan lenne lehetőségem más nőkkel, de túl hűséges típus vagyok. Hülye vagyok, hogy azt a nőt szeretném visszakapni, akit feleségül vettem?

Nem a sportossága hiányzik, hanem az igényessége! A nőies nő eltűnt és manapság úgy néz ki 45 évesen, mintha 70 éves nénike lenne. :-( Tök ciki, de nemrég az elsős kislányunk osztálytársa megkérdezte, miért a nagymamája jött érte. :-o Pedig nejem volt az. :-(

Szeretem, de egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy nem vonz, nem kívánom.

Más férfi is őrlődik hasonló helyzetben? Gondolom, átlagos élethelyzet ez, és persze fordított eset is akad jó néhány, amikor a férfi hagyja el magát. Miként élitek meg ezt?



2017. márc. 18. 14:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%

18-as! Azért télen nem a nagymamabugyi fogja melegíteni!

Én sem 30 éves vagyok már,de fel nem venném a tundrabugyit,igaz nincs is csak tangám! Érdekes,egyet szoktam felvenni és még soha nem fagyott le a hátsóm!

Ez elég gyenge magyarázat!

2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

"Válás után kivirulna? Nem hinném. Legfeljebb egy olyannal állnak össze, akinek így megfelel, ahogy most van. Feltehetően, az mellett pedig még lejjebb süllyedne."


Ahogy te tévedsz Kérdező!!!

Közelről ismerek olyan nőket, akik egy kihűlt házasság terhét letéve újjászülettek.

Az egyikük 58 évesen!

Megtalálta a szerelmet, egy olyan férfit, aki imádja azóta is és a nő legfeljebb ha 40-nek néz ki!

Tele van élettel, ápolt, csinos, szikrázik, mindig mosolyog, boldog.

Holott amikor a házasságában élt, a vonaton nem kérték a jegyét, mert azt hitte a kalauz, hogy elmúlt 65 éves.

A boldogtalanság nagyon le tudja húzni a nőket, viszont a boldogság csodákra képes.

Ha melletted ilyenné vált a feleséged, holott egy önmagára adó, csinos, igényes nő volt, akkor benned van a hiba!

2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

Nincs igazad 15-ös. Vagy legalábbis általánosan nézve.

Igényes, csinos nő voltam 20 évesen is, és most is. Sőt. Az évek múlásával ez még fejlődött is. Kifinomultabb lettem, tudom mennyi kell, mikor és hova. :) És ehhez nem kell férfi. Sőt - hogy ismételjek is -, pont ellenkezőleg. Most már tudom, h belőlem jön. Ez is az egyéniségem, jellemem része. Hozzájátszott a környezet, a példa (édesanyám, ki soha életében nem volt kozmetikusnál, fodrásznál kétszer, de amikor szép hosszú haját egyszerű kis kontyba rakja, felvesz vmi egyszerű kis ruhát, mindenki érzi/látja egy Nő jelent meg).

Ez belülről jön...

2017. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már "hódítani", mint a kapcsolat elején? Pl. utazásra, étterembe, színházba stb. hívni? Ilyen alkalmakra talán kedve támadna kicsinosítani magát, hiszen az iskolába menni a gyerekért nem túl nagy motiváció ilyesmire.
2017. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
26%

Ezeket a hölgyeket, kik elhagyják magukat egy házassági hullámvölgyben, nem tudom sajnálni. Gyanítom, jobb játszani a mártírt " de, hisz a Józsi nem foglalkozik velem".

A házasságig tudtak csábítani, utána vhogy elfelejtik?

Meg is kell tartani egy férfit. Persze, csak ha akarják.

Akarják?

Mennyivel jobb egy másik férfi oldalán "kivirulni"?

Minden okkal van. Az okot kell megkeresni, nem a tünetet kezelni.

Ja, még egy népi bölcsesség: két ember kell egy kapcsolat/házasság elromlásához.

Kérdező: te miben érzed hibásnak magad?

Egy őszinte beszélgetés, talán fényt deríthetne az okokra...

2017. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

Kritizálni a kérdező férfit, aki szeretné megmenteni a házasságát. Aki annak ellenére nem lép félre, hogy neje rossz irányba változott. Hú evvel biztos sokat segítettetek a kérdezőnek a probléma megoldásában!

Olvassátok már el figyelmesen, amiket írt! Ne csak magatokból induljatok ki és szelektíven értelmezzétek a mondatait!

Nem azt akarja, hogy fiatalabb legyen, hanem igényesebb. Már a kérdésnél is azt írja: " mindig vonzottak az érett nők". Otthoni tennivalókban is segít a feleségének. Említette a hozzászólásban többször is próbálta megbeszélni a problémájukat, de a nő nem vette a lapot.


Ti nők! Állandóan arról beszéltek, hol vannak az olyan férfiak, akik szeretik a párjukat, akik odaadók, akik családot szeretnének és mindent megtennének értük. Ráadásul a külsőben is megfeleljen.

Ha végre találtok egy ilyen embert, akkor tönkreteszitek a házasságot és semmibe veszitek a férfit! Egyik nő félrelép, a másik ilyen banyává válik.

Becsülnétek meg inkább hogy jó férjet fogtatok ki!

A házasság két emberen múlik? Akkor tiszteletet érdemel az olyan férfi, aki félredugás helyett itt aggódik a család, a házasság miatt!

Lehordjátok a sárga földig a kérdezőt, mintha egy tahó, agresszív pasi lenne. :-(


Ajánlom figyelmetekbe a Ha egy férfi igazán szeret című drámát!

2017. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Én is negyvenes nő vagyok, de nem értem azokat a nőket, akik elhagyják magukat. Nagyon sok ilyen találkozom munkám közben, de utcán is megdöbbenek néha. Gyerekeim iskolájában az anyukák többsége sem ad magára.

Négy gyerekünk van, de mai napig betudjuk iktatni az időnkbe a sportolást férjemmel. Hetente kétszer kocogunk férjemmel, én tornázni is járok, ő kondizni, mellette rendszeresen kerékpározik az egész család, de rollerezni is szeret mindenki. Kirándulni is eljárunk. Nyaralásnál sem tespedünk a napon, amolyan aktívan pihenők vagyunk. :-)

Így leírva soknak tűnik, de nem visszük túlzásba. Direkt írtam kocogást futás helyett. A lényeg a rendszere mozgás.

Ruhatáramat bedobnám a kandallóba és felgyújtanám, ha azt mondanák nagymamásan öltözök!

Jól olvasom, doktornő a kérdező neje? :-o Nem lennék a betege! Hol dolgozik, elfekvőbe? Mert akkor lenne magyarázat erre a helyzetre.

Erről jut eszembe, nem lehet, hogy a munkájával vannak problémai és nem a családjával?

2017. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%

" mindig vonzottak az érett nők"

Ezek szerint te hány éves is vagy? Apáink még azt tartották, hogy úgy szerencsés, ha 6-8 év korkülönbség van a férfi javára. Sok nő 40-es éveire átesik a kapuzáráson. És aki átesik, az nem biztos, hogy továbbra is nőnek érzi magát a párja mellett. Akkor pedig rövidre vágatja a haját, slamposodik, stb.

2017. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
44%

A 40-50 éves férfiak igenis igényt tartanak arra,hogy a mellettük lévő nő nőies, csinos legyen és adjon magára. Talán még jobban igénylik ezt mint huszonévesen tették.

50 éves vagyok, sosem hagytam el magam, még akkor is igyekeztem nőies nő lenni amikor nehézségek voltak az életemben. És ezt nemcsak a páromért tettem, vagy a lassacskán felnőtté váló fiamért- egyszerűen azért, mert nekem is igényem van erre.

Huszonévesen még nem kell annyi mindent tenni azért,hogy mutatós, csinos legyen egy nő, 40-50 évesen már azért igen, kell tenni érte, de hát ez valahol természetes.

Nem attól nőies egy nő,hogy tangát hord, a kérdező sem hiszem,hogy ezt hiányolja.Sőt, pár + kg se számít, csak legyen a korának megfelelően nőiesen vonzó.

Ahogy mi, nők is elvárjuk,hogy 40-50 évesen a férfi is legyen sármosan férfias :)

2017. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki igényli ezt. A környezetemben sokkal nagyobb arányban estek szét azok a házasságok, ahol a nő sokat ad magára, mint ahol 45-50 éves korára elmamókásodott. Ez nem is csoda, hiszen a legtöbb nőnek igencsak sok idejét elveszi, hogy jól nézzen ki és ezt sajnos a családjától veszi el.
2017. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!