Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán nincs kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Egyáltalán nincs kedvem a párommal szeretkezni. Unalmassá vált a kapcsolatunk? 20/l 35/f

Figyelt kérdés
Egy éve élünk együtt,és legtöbbször én voltam a kezdeményező. A sze*et kívánom, és őt is, csak mikor helyzetbe kerülünk, mindig kényelmetlenül érzem magam. Ilyenkor inkább mondom neki, hogy álljunk meg. Ez így megy lassan egy hónapja... Nem tesz semmit. Szeretném, ha kényeztetne, vagy segítene ellazulni, ahelyett, hogy mindig csak várja, hogy szeretkezzek vele.

2017. márc. 18. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Eddig írtam, csak most láttam a kérdező hozzászólását.

A gyertyás, zenés környezet volt az előjáték?

Semmi finomság, érintés, kezek, ajkak játéka, orális érintések?

Erre nem volt igényetek?

2017. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És ezeket mondtad neki vagy mit reagált? Amúgy volt valami változás a közelmúltban (munka, családi dolgok, stb. terén)?
2017. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem annyira tetszel neki. Ennyi idősen még bőven 24/7 állnia kéne a farkának.
2017. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszol. Lehet olyan jó tanácsokat adtunk, hogy már órák óta csinálják! :D
2017. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ekkora korkülönbségnél meg se lepődöm ezen.
2017. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BlackSword ***** válasza:
Hagyd ott a pitsába... Ez már nem lesz jobb...
2017. márc. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!