Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van arra valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van arra valamilyen "női praktika" hogy kiderítsük hogy a párunk meg csal-e? Vagy hogy hiányzunk-e neki, szeret-e?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok:(

Mostanába sokat veszekedtünk a barátommal, vagyis én vele, de ok nélkül, hisztiztem neki...:(

De nem hagyott el, futott utánam, mostanában azonban besokalt...

Tegnap itt volt nálam, amíg kiment mosdóba belenéztem a telefonjába (ezt megteszem kb.naponta amikor kimegy és tudom, hogy kb 1-2 perc mig visszaér.) és nem találtam semmit, megnéztem az sms-eit, csak az enyémek vannak bent neki, meg az anyjáéból 1-2.

Megnéztem az elküldötteket is, ott csak az enyémek vannak.

A háttere a közös képünk, és a menü témája is a közös képünk.

Megnéztem a híváslistáját, csak az én számom van benne, meg az anyjáé. (Eddig nem derült ki, hogy nézegettem)

Nem találok nála semmit, sőt magától odaadja a telefonját, hogyha pl. valamit nem tud rajta beállítani. (ugyanolyan fajta a telonk)

De azért ha van valami ötletetek amiket ti is szoktatok csinálni, vagy ilyenek, és nem buktok le vele, azt szivesen fogadom.

Ja közösségi oldalakon nem vagyunk fent, de tudtuk egymás jelszavát.


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

én kérdeztem, h van e okod rá... kislány. viccet félretéve, ez nem normális.

paranoiás vagy. a fiú szeret téged, csak ne mard el magadtól... ha magadhoz láncolod, akkor meg papucs lesz és csodálkozol, hogy unod. beszéld meg vele. ha ő nem tud megnyugtatni lehet, h pszichológushoz kellene menni. beszélgetni erről, kideríteni mi az oka. azért ajánlom, mert sokaknak tényleg segít. van bnőm, aki járt hasonló okok miatt...

2010. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon beteg vagy :S

Ezt nem lehet kibírni bazz:S:S:S:S

2010. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy beteges vagyok, de folyton az jár a fejemben hogy mivan ha megcsal...:S

Meg ha nem keres pár órát akkor már görcsbe van a gyomrom.:S

2010. máj. 11. 16:17
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem kell félned, ez a fiú szeret téged! Ha meg megcsal, akkor annyit is ért. Ha el tudják tőled venni, hát vegyék. Feleslegesen gyötröd magad ezen. Ha megakar csalni úgyis megfog, de ő nem akar. Szóval, nyugi!!!

23/Nő

2010. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!