Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van arra valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van arra valamilyen "női praktika" hogy kiderítsük hogy a párunk meg csal-e? Vagy hogy hiányzunk-e neki, szeret-e?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok:(

Mostanába sokat veszekedtünk a barátommal, vagyis én vele, de ok nélkül, hisztiztem neki...:(

De nem hagyott el, futott utánam, mostanában azonban besokalt...

Tegnap itt volt nálam, amíg kiment mosdóba belenéztem a telefonjába (ezt megteszem kb.naponta amikor kimegy és tudom, hogy kb 1-2 perc mig visszaér.) és nem találtam semmit, megnéztem az sms-eit, csak az enyémek vannak bent neki, meg az anyjáéból 1-2.

Megnéztem az elküldötteket is, ott csak az enyémek vannak.

A háttere a közös képünk, és a menü témája is a közös képünk.

Megnéztem a híváslistáját, csak az én számom van benne, meg az anyjáé. (Eddig nem derült ki, hogy nézegettem)

Nem találok nála semmit, sőt magától odaadja a telefonját, hogyha pl. valamit nem tud rajta beállítani. (ugyanolyan fajta a telonk)

De azért ha van valami ötletetek amiket ti is szoktatok csinálni, vagy ilyenek, és nem buktok le vele, azt szivesen fogadom.

Ja közösségi oldalakon nem vagyunk fent, de tudtuk egymás jelszavát.


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az msnes válazolónak: én csináltam olyat, hogy kamu msn címet készítettem csaj névvel, és felvettem msnre.

Aztán mondja nekem hogy.: megint felvett valami idóta, de eluatsítottam, nem ismerem akkor minek legyen fent."

És valóban elutasította a felvételt, mert belépek msn-re amikor fentvan nekem, és a kamura belépek ott meg nincsen fent.

De amugy amikor multkor átmentem hozzá, akkor mutatta hogy berakott msn-en külön kedvencke kategóriába:)

Aztán tudom hogy csak velem msnezik, mert kivan irva neki, hogy "Tündérem" meghogy: "Te&Én 6hónpaja Együtt" szivecskékkel, meg kintvan neki a közös képünk is. De még miis csak ritkán msnezeünk mert fellépünk kirakjuk h elfoglalt és skypeolunk.


Utolsónak, szerintem ok nélkül, betegesen félek a megcsalástól:(

És mindenben azt látom, még abban is ami ma történt, Hogy pl. irt sms-t nekem hogy "Neharagudj a mai talira nemtudok menni, mert bekell menünnk nagymuterhoz akórházba, mert komplikáció lépett fel nála."

irom neki: okÉ, köszi hogy szoltál csók.

erre Ő: "köszönöm hogy megérted a helyzetet, imdálak Habcsokom, csok"

2010. máj. 11. 14:59
 12/24 anonim válasza:
100%

Ezek szerint a párod megbízható, és Te pedig nem vagy az!

Hogy turkálhatsz a telefonjában is?!

A kimondott szónak ereje van, én sem viselném el, ha valaki mindig veszekszik, előbb-utóbb otthagynám, főljön meg a saját levében: és akkor így előbb utóbb eléred a célod, tényleg fog keresni magának egy kedves, aranyos lányt, akivel boldogok a hétköznapok is,akinek megfelel olyannak, amilyen valójában!

Ha ezt akarod, akkor folytasd ezt a csúnya viselkedést! Ha nem akarod ezt, akkor sürgősen nézz magadba és változz meg jó irányba!

2010. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Amugy tudom hogy a nagyanyja tényleg bent van a kórházban, mert át szoktam menni a barátomhoz és az egész család erről beszél. Meg a nagyi öngyilkos akart lenni, sok gyógyszert szedett be, és haldoklik.
2010. máj. 11. 15:01
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekesek ezek az msn-es játszadozások,meg Te is gyerek vagy még valahol.Ne gyárts problémát még ott is,ahol nincs!A saját,jól működő kapcsolatodat mérgezd meg a féltékenykedéseddel.
2010. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

a viselkedéséből lehet tudni, ártatlan kérdésre, mint teszem azt mit csináltál tegnap este zavarba jön, hadovál, támad.....

a telefonját mindenhová viszi, h ne tudj belenézni, a jelenlétedben nem telefonál, kimegy a szobából, h ne hald

feltűnően fikáz egy ismerős lányt rendszeresen.....pl nekem aztán nem kellene (nagyon gáz)

naponta ne nézd meg a telefonját, mert az őrület, de alkalmanként nem gáz, de mivel otthagyja neked, szerintem nincs titkolnivalója, nem rakna be háttérképnek, ha lenne másvalakije, mert ilyenkor azt szokták hazudni a szeretőnek, h a barátnőjük már nem téma és ezt elég nehéz, ha bent vagy a telefonjában

nyugodj meg, vedd kicsit lazábbra, no hiszti, mert azt csak maguknál viselik..:)....és szeressétek egymást

2010. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező, 15? Mert ilyet, hogy a másik telefonjában turkálunk, álMSN címet gyártunk és hasonlók csak ilyen kistininél tudnám elképzelni. Vagy pedig oltári nagy kamu a kérdés.
2010. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tegnap beszélgettünk, Ő is mondta hogy:

"Szivem én is féltékeny vagyok rád, mert kell egy alap féltékenység, hogy elveszíted a párod. De amit te csinálsz az már beteges, tönkre tesz idegileg, ráadásul okod sincs rá. Nemtudom miért gondolod, hogy megvezetlek, vagy félremegyek. Ilyennek imsertél meg?"


Olyan ciki volt, pedig msn-en irta.

Égett a pofám ettől a résztől: "...amit csinálsz az már beteges..."

2010. máj. 11. 15:07
 19/24 anonim ***** válasza:
Igaza is van.Tényleg betegesen és gyerek módjára viselkedsz.Nőj fel!!!
2010. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.:$

A kérdésem pedig nem kamu.

Ja amugy a telefonkönyvébe is így vagyok bent: Tündérem

2010. máj. 11. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!