Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

30 feletti házaspár vagyunk,7 éve vagyunk együtt, 3 gyerekkel. A mi szerelmünk mindig is nagyon különleges volt. Szinte mesébe illő. Sajnos 2 éve mindketten nagyon megváltoztunk. Igen rossz irányba. Ezáltal az érzelmek is részenről alább hagytak,nem kicsit. Jó fél éve újra kezdett minden visszaállni a régi kerékvágásba. De viszont bennem annyi sérelmet okozott,hogy úgy éreztem nem szeretnék vele együtt élni tovább. 1 hónapja elköltözött,hisz megkértem rá,hogy nekem szükségem van egy kis időre.

Az utóbbi 1 hétben mégis úgy érzem mi egymásnak vagyunk teremtve. Nyilván mind a kettőnkben sok a sérelem.

Az alapoktól kezdve kezdve,újra fel lehet építeni a kapcsolatot? Sok kompromisszus és erőfeszítést igényelne az biztos. Szerintetek megmenthető így a házasságunk?

34/N



2017. márc. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat kompromisszumokon alapul ennyi idő után sztem...Nektek van miért kompromisszumot kötni,az jön le a kérdésedből,megfelelő kommunikációval van esély sztem!
2017. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem rég tettem fel valakinek ilyesmi kérdést, aki anno x év után is azt mondta, szerelmes a párjába még mindig.


Ezt megint megkérdeztem majd 10 év távlatából, most mi a helyzet.

Elmondta, hogy ha nagyon őszinte akar lenni, voltak hullámvölgyek, és a gyerek születése utáni 2 év nagyon nehéz volt, nem érezte már konkrétan szerelmesnek magát egyáltalán és mélyponton volt a házasságát illetően.

Aztán kb 2 évre rá visszatért ez az érzés, most minden rendben.


Szerintem ha mindkét fél még ragaszkodik a másikhoz, vissza lehet zökkenni a régi kerékvágásba. Engem mindig is érdekelt ez a téma ( élethosszig, meg sok éven át tartó szerelem), és én úgy látom/hallom sokszor a tapasztaltaktól, hogy újra és újra bele tudunk szeretni a másikba. (Tehát van, hogy alábbhagy, akár elmúlik, de ha újra tesznek érte, jó eséllyel rendbe hozható a dolog.)


Persze ez nem reprezentatív felmérés. :) De amíg mindketten szeretnétek, jó esélyetek van rá, hogy visszahozzátok a dolgot.

2017. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!