Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás óta 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás óta 2 hónap eltelt, akkor már nem is fog keresni?

Figyelt kérdés
Szakíott, de reméltem, hogy megbánja, vagy megváltoznak az érzései, esetleg hiányzok neki. Ha eddig nem történt semmi, lehetséges, hogy még változhat a dolog? Előfordulhat, hogy ezután fogja érezni, mit veszített?
2011. márc. 9. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor is, ha továbbra is érez irántad, közbeszólhat a büszkeség, ami arra ösztönzi őt, hogy ne ő keressen mást, hanem őt keresse más.

Szerintem ha két hónapot kibírtál nélküle, akkor jobban tennéd, ha nem azon merengenél, hogy mikor fog felkeresni, hanem elkezdenél nyitott szemmel járni a világban és ismerkedni, új párt keresni.


Az biztos, hogy te ne keresd, mert ő szakított, úgyhogy neki kell megennie a főztjét. Ha nem ízlik neki, előbb-utóbb keresni fog, de ne erre alapozz, hanem arra, hogy boldog legyél.

2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Hát "kibírtam",igaz , hogy közben károsodott rettenetesen az egészségem, éjszaka nem alszom, egész nap sírok,és csak azért nem írok neki, mert félek, mit reagálna. Csak az a baj, hogy nagyon nem egy kezdeményezős típus a barátom, és nem tudom, mit tegyek. Kezdeményezni azt nem tud, szakítani azt igen. :)
2011. márc. 9. 20:19
 3/18 anonim ***** válasza:
És ha te írsz neki, vajon mit veszíthetsz?
2011. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
semmit, de lehet, hogy az utolsó lehetőségem is elúszik
2011. márc. 9. 20:41
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintetek jobb, ha előbb keresem, vagy várhatok még?
2011. márc. 9. 20:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegény...

Hát sose tudni a másik mit gondol.. Én is elkövettem azt a hibát hogy azt hittem gondolnak rám aztán csak ismét pofára estem. Gondolom kisebb gondod nagyobb mint más után nézni. A legidiótább válasz az ilyenkor szerintem hogy majd lesz másik. Úgy hogy én a helyedben belemerülnék a dolgaimba és ha továbbra sem jelentkezik akkor kitalálsz valamit. Ha őt idegelné már felhívott volna!

2011. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el.ha hiányoznál neki arra rájött volna legkésőbb egy hét után.de ti már 2 hónapja szakítottatok és azóta sem keres.vajon miért???
2011. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 20.43-as szerinted mit találhatnék ki? :D
2011. márc. 9. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sőt még alkalma is lett volna keresni, mert ott volt a valentin és a nő nap. Tehát még csak a büszkeségét se kellett volna igazán félre tenni, mert mondhatta volna hogy csak ezért keres, de máskülönben hogy vagy....


Amit meg tegyél keresd meg, hívd fel, vagy írjál neki, és mondd el hogy te mit akarsz, és mondja el, hogy ő mit akar.

Megalázó igen, de mit számít ez, ha utána megnyugszol?!

Én is így tettem, és most mással boldogok vagyunk, mert így túl tudtam lépni, nem éltem tévhitbe, hogy hú lehet visszajön.


18/L

2011. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. :)
2011. márc. 12. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!