Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy sok helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy sok helyen a feleseg vasalja a ferfi ruhait?

Figyelt kérdés

Most nem az egyeb hazimunkak erdekelnek, hogy miert a no vegez valahol tobbet, hanem konkretan a vasalast nem ertem, mert amig a tiszta lakas mindket fel erdeke, a vasalt ing az csakis a ferfie, nekem pl total mindegy lenne, a parom gyurott ingben megy-e dolgozni vagy sem 😅

Nekem ez nagyon furcsa.


2017. márc. 21. 10:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%

Engem sem érdekel, vasalva, vagy gyűrötten veszem fel.

Viszont, ha párkapcsolatban vagyok, tuti, a párom fogják érte megszólni.

2017. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Van aki még az ágyneműt is kivasalja, az nem fog otthagyni 3 inget, hogy a másik csinálja meg.

Ha csak az ing van, akkor meg mindegy, hogy ki csinálja meg, 5 perc az egész.

2017. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Miért, én nem szerethetem, ha jól néz ki a pasim, és nem úgy, mint egy csöves?

Na meg, szerintem egy működő párkapcsolatban, ahol igaz szerelem, őszinteség, hűség és bizalom van, nincs olyan, hogy 'nem az én érdekem.' A barátomnak sem érdeke, hogy ha mondjuk 4 órára készülök diákmunkára, de vállalok pluszba és 8 lesz belőle, van-e mit ennem annyi ideig. Mégis hoz nekem mindig valamit, ha én nem tudnék elmenni kajáért...


21/L

2017. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt valakinek fontos, hogy gyűrött-e a párja ingje, mert őt fogják megítélni, ha az, hiszen ő vasalja mindig, szóval ez amolyan 22-es csapdája.

Másrészt meg szerintem ott kezdődik, hogy ez is egy hagyományos női munkának számít a legtöbb embernél. A belenevelés pedig így néz ki: nekem két bátyám van, de amikor vasalni kellett, sose nekik szólt anyám, hogy segítsek, hanem mindig nekem.

2017. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%
Ez az! Fordítva kéne! Vasalja ő az enyémeket!
2017. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%

Talán azért, mert ehhez kell némi türelmes pepecselés az a nőkben jobban benne van.

A férfiak is meg tudnák csinálni, ha rá lennének kényszerülve, de az nem nézne úgy ki.

2017. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Mert általában az összes többi ruhát is a nő vasalja, és elég érdekesen nézne ki, ha a végére hagyna 3 darab inget hogy akkor ugyan vasaljam már ki. Akkor inkább megcsinálom az egészet szívesen, nem törik le a kisujjam, de három darab valamin ne pörögjön. Ha szól, hogy ma vasaljak én, simán beállok és csinálom.
2017. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Elárulom, a nők sem úgy kezdik, hogy mindjárt "úgy néz ki". Az a válaszoló vagyok egyébként, akinek az anyja mindig szólt, hogy segítsen vasalni. Nekem is csak terítőket és ilyen könnyebb dolgokat adott oda. De ha ugyanezt eljátssza a bátyáimmal, ők is flottul vasalnának mára.
2017. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Javítom, mert a lényeg lemaradt: Először nekem is csak terítőket és ilyen könnyebb dolgokat adott oda.
2017. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%

Ha már ott vagy és vasalsz igazán kivasalhatod az én ruháimat is, hiszen ha főzők, én is úgy csinálom, hogy neked is jusson, nem csak a rezsi rám eső részét keresem meg, mosogatásnál sem csak azt mosom el amiből én ettem stb. Szerintem, ha ez gondot jelent akár egyedül is lehetne maradni. Mondjuk úgy vagyok a vasalással, hogy "hagyd már, befeszítek, majd kisimul"

30/f

2017. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!