Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt bunkosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt bunkosag a párom részéről?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt a dolog, szex utan elmentem fürdeni stb aztán a párom is. Miközben feküdtünk a párom telefonozott, ami amugy nem szokott zavarni, viszont láttam, hogy egy baratnojevel irogatott. Ez mar nem az elso eset volt, hogy miután lefeküdt velem vele irogat, úgyhogy szóvá is tettem neki. Röhögve reagált, hogy 'nem lennek féltékeny ha látnám a csajt es amugy is csak pár szót beszéltek mert a lány rairt es kikérte valamiben a velemenyet'. Mondtam is neki, hogy en nem féltékeny vagyok, mert nyugodtan Irogasson a barátnőivel, engem ez tényleg nem zavar, de bunkosagnak tartottam, hogy mellettem, szex utan az en agyamban ahelyett, hogy mondjuk velem beszelgetne mas lanyoknak ad tanácsokat. Szerintetek jogos volt a felhaborodasom vagy esetleg tulreagaltam? Kezdődő kapcsolat, nem tart reg óta, az előző kapcsoltomban sokat veszekedtem es nem szeretnem ezt is elrontani, ezért kérem ki a véleményetek. Köszönöm előre is a valaszokat.

2017. márc. 22. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korai szexszel rontott el semmit, ha erre gondolsz, 55%-os. Mi is koran lefekudtunk a parommal, kb masfel vagy 2 het utan, de azota is egyutt vagyunk masfel eve es mindig figyelmes volt velem, nem szokasa leszarni. Ez nem a szextol fugg, ha valakit nem erdekel kulonosebben a masik, akkor sem fog figyelmes alomparra valtozni, ha 8 honapot kell varni az elso szexre.
2017. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Remelem azert velem nem igy van, hogy nem érdeklem különösebben, de azert köszönöm az egyetertest es a valaszod :)
2017. márc. 22. 12:36
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Szexre kikapcsoljuk a mobilt. Reggel felkelés után kapcsoljuk vissza. Szex után különben is kell még egy kis összebújás, stb. zavaró körülmények nélkül.

Te is túlreagáltad, de a párodban is lehetne annyi, hogy ha veled van, akkor te vagy az első.

2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal eleve szexkapcsolatnak indultunk, mégis egy virágzó és már több éve tartó kapcsolat lett belőle. Szűzként én is azt tartottam "helyesnek", hogy várjunk, aztán rájöttem hogy nem igazán van értelme (első pasimmal vártam, mégis első alkalom után dobott. Mostanival mint mondtam már kapcsolat előtt lefekúdtünk, mégis oda-vissza vagyunk egymásért). Személyes döntés hogy ki meddig húzza, ezért nem kell leszólni a másikat.

Na de a kérdésre: szerintem teljesen jogos hogy kiakadtál. Nem kellene hogy más legyen a prioritás szex után, tekintve hogy az egy eleve érzelmekkel felfűtött állapot. Párommal még jó ideig fekszünk egymás mellett és beszélgetünk, teljesen egymásra figyelünk. Volt már hogy valamelyikőnket hívták közben, őt is akkor hívtuk csak vissza egyből, ha fontos volt. Szóval arra tudnék következtetni, hogy párod nem éli meg olyan bennsőségednek a szexet, de ebből még nem tudunk mire következtetni. Lehet később alakul ki benne egy mélyebb érzés, és később teljesen rád figyel majd. De az is lehet, hogy ilyen marad.

Amúgy más területeken nem tűnik érdektelennek? Odafigyel rád, stb?

2017. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, szerecsnere minden mas rendben van.A múlt héten is ezt csinálta, akkor nem reagáltam rá semmit, most viszont kicsit rosszul esett ezért tettem szóvá.
2017. márc. 22. 14:11
 16/19 omba ***** válasza:
100%
Szex után én elő nem venném a telefont. Összebújunk, alszunk.
2017. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Attól félsz, hogy a teljesítményedet becsmérli a barátnőjének?
2017. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Még most az elején fektesd le a szabályokat, mert később már nem lehet.Ha csak pár hónap múlva akadsz ki, azt fogja mondani, hogy eddig nem zavart.Jól tetted , hogy szóltál.

35/N

2017. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tenyleg egyszerubb es jobb volt az elet,az okostelefonok,es kozossegi oldalak elott...

Tobbet beszelgettek,emberibb volt minden...

Mondom ezt en,aki 48 evesen elvezi ezeket a dolgokat..;)

Valahogy meg kene talalni az arany kozeputat...

2017. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!