Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valakire két évet várni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve szakítottunk. Nagyon boldogok voltunk együtt, imádtuk egymást, és én biztos vagyok benne, hogy mi voltunk egymás igazi társai. Végül a kapcsolatunknak a szüleim miatt lett vége, és a barátom rengeteg fenyegetést is kapott. Tényleg egy komoly ügyről volt szó (aminek most nincs jelentősége) és nem volt más lehetőségünk. De az érzelmeink természetesen nem múltak el varázsütés szerűen. Egy év elteltével felhívtam az exemet, mert hallani akartam a hangját. Azt mondta, hogy ő is szeret még mindig, ugyanúgy, mint azelőtt. De azt is hozzátette, hogy nem lehetünk együtt, amíg 18 éves nem leszek, mert hatalmas bajba kerülhetne. Állandóan emlékeztetett, hogy mennyire veszélyes rá nézve a beszélgetésünk, és, hogy jó lenne befejezni, amíg nagykorú nem leszek. De arra kért, hogy ezt a két évet még várjam ki.

Egyik nap küldött egy üzenetet, hogy nagyon sajnálja, de nem akar többet beszélgetni, és hogy minden jót kíván. Azóta küldtem neki egy levelet Viberen, de letiltott.

Aztán írt nekem a bátyja fiókjáról, és mondta, hogy feltétlenül bízzak a szerelmében, és legyek türelemmel, mert bár nem tudjuk mit hoz a jövő, ha felnőtt leszek, újra együtt leszünk.


Szerintetek ki lehet bírni ezt a 2 évet egymástól távol, úgy, hogy a szerelem ne múljon el?



2017. márc. 23. 09:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

de most milyen kérdés ez

"SZERINTETEK lehet valakire két évet várni?"

Érett vagy.Ítéld meg te magad banyek.Mérlegelj satöbbi, viselkedj úgy mint egy felnőtt és ne mi legyünk az anyukád aki fogja a kezed a fagyisbácsinál és eldönti helyetted, hogy melyik gombócot válaszd.

2017. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
vagy ha itt most mindenki azt írná, hogy ugorj a kútba akkor beleugranál?
2017. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Beviz Elek ***** válasza:
Azért megnézném a kérdezőt pár év múlva amikor fogja a fejét hogy 16 évesen milyen butus kis tini volt :D
2017. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Csak még egy kérdést engedjetek meg! Felnőttek nem kérdeznek ezen az oldalon? Vagy akkor már ők is mind éretlenek? :D

Na mindegy, higyjétek el, még mindig jobb butus tininek lenni, mint butus felnőttnek. És ebben szerintem még a butus felnőttek is egyetértenek velem. :)

2017. márc. 23. 21:49
 15/36 Beviz Elek ***** válasza:
Itt nem a kérdezésről van szó cicám. Hanem arról hogy azt hiszed ő a nagy Ő és ennek a kapcsolatnak van jövője.
2017. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ja végül is mindenki hülye csak te vagy a nagy érett, különleges, meg nem értett tinilányka.
2017. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék megértve? Nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolkodik a témában. Nézzétek meg például Cindy Crawfordot és a férjét, vagy Elvis Presleyt és Priscillat! A sort pedig folytathatnám. Ha olvastatok volna néhány irodalmi művet - többek között A pármai kolostort - akkor feltűnt volna, hogy még a múltban sem kezelték ilyen betegesen a korkülönbség kérdését, mint néhányan ma.

Ja, és kedves utolsó: Igen, érett vagyok és különleges. Az ellenkezőjéről pedig nem fog meggyőzni pár vadidegen, szürke, tucatember.


A témában már döntést hoztam, amiben köszönöm, de nem volt hasznomra a ,,segítő" válaszok garmadája!

2017. márc. 24. 12:10
 18/36 anonim ***** válasza:
ja mert végül is mivel vadidegenek vagyunk számodra biztos tucatemberek is lehetünk.Logikus.
2017. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Attól még mert ilyen rendhagyó szavakat használsz mint "garmada" meg "piszlicsáré" nem leszel érett.De maradj csak ebben az illúzióban.Ha nem voltak hasznodra a válaszok akkor sok értelme volt feltenni a kérdést.Meg úgy amúgy is.Na többet nem is mondok mert a végén még le leszek tucatemberezve csak azért mert nem osztom a véleményedet.Sok sikert 10 év múlva egy 40-es kiöregedett pőcshöz.
2017. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ja és műveltség =/= érettség.

De Ön ezt úgy is jobban tudja úgyhogy felesleges lenne magyarázni (inkább magázódok mert látom mennyire koravénnek tetszik lenni és megadom a tiszteletet)

2017. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!