Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Megígérte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Megígérte, hogy hív de " elfelejtette".

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt és amikor külön alszunk pl meló, stb miatt akkor este felhívjuk a másikat. Délután írt h este hív majd semmi, csak éjfélkor dobott egy smst, hogy gépezik a haverokkal. Másnap is sms hogy hogy s mint.

Semmi bocsi stb mintha mi sem történt volna. Visszaírtam h bunkó h nem hívott és nem vettem fel neki délelőtt, most meg írt, h este csak elnézte az órát. Wtf? szetintem kb magarsól tett rám, nem érdekelte h így szoktuk, hogy ő ígérte ( ha azt mondta volna nem ér rá az oké azt mindig megértem, sose szoktam kérdezni hova megy, mit csinál, nincs póráz) amúgy is elég garantáltnak vesz mostanában. Mit tegyek?


2017. márc. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hmmm ezt vele kellene megbeszélned, h mégis mi volt ez a viselkedés. Én teljesen megértem amit írsz. Ehhez vagy szokva és ezt nem tudod egy egyszerű "talán ezt csinálta" magyarázattal megmagyarázni magadnak, mert tudod, h ő szólna ha olyan dolog jön közbe. Beszéljétek meg ,de ha nem adott okot arra, h kételkedj benne akkor szerintem semmi gond és biztosan van rá egy értelmes magyarázata :)
2017. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
10 ev utan mit kerestek meg egy ilyen tiniszintu kapcsolatban?
2017. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mivel először fordult elő, miért ne lehetne, hogy úgy van ahogy mondja, és elfelejtette.
2017. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit túlreagálod. 10 éve vagytok együtt, igen emiatt nem kell azt hinni, hogy bármit megtehet, de az, hogy egyszer nem hívott fel vagy megszegte az ígéretét még nem megcsalás vagy a világvége. Egy ilyen hosszú kapcsolatnál biztos bizonyította már rengetegszer hogy szeret, hogy kellesz neki. Rosszul esik, ez van. Mondd meg neki, hogy rosszul esett, legözelebb hívjon fel és ennyi. Ne generálj nagyobb problémákat, mint, amik vannak. Élvezd a kapcsolatot az életed, ne csinálj szappanoperát belőle, ha szükségtelen.
2017. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy nem így szoktuk és kb ezek szerint neki mindegy is, hogy beszélünk-e aznap, mert haverozik. Simán mondtam h menjen el velük 4 napra, akkor annyira csak nem megterhelő találni 5 percet este, hogy megkérdezze mi újság, hogy van a gyerek, élünk-e...
2017. márc. 23. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ó basszus! 10 év után engedj már meg neki egy olyan estét, amikor nem kell elszámolnia azzal, hogy miért nem hívott fel. Haverokkal volt, akkor hadd ne azt nézze már, hogy mikor hívjon fel. Én mindig menekülök az ilyen kapcsolatokból, amikor nincs levegőm. De tudom, én gondolkozom hülyén, ezért nincs még feleségem.
2017. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdi sokallania 10 évet, szerintem 11 már nem lesz ebből
2017. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
67%
Túl. Nem az északi sarkra ment és nem több hónapra.
2017. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!