Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Fiatal édesanya vagyok,sajátos nevelési igényü gyerekkel. Apukával rég külön vagyunk. A mostani párom bekattant, szakított mert nem toleráltam hogy naponta lerészegedik. Próbáltam szép szóval és durván is jelezni neki hogy ez nem viszi elöbbre a dolgainkat... szerinte én vagyok a hibás. Ráadásul én nyugtatót és antipszichotikumot kell szednem egy betegségre amit elég nehezen de azért nagyrészt tudok kezelni. Szerinte ha nekem szabad gyógyszert szednem, neki is szabad innia. Úgy érzi cserbenhagyom amikor részeg és most szakított... enélkül is meg volt a magam fájdalma és küzdelme a mindennapokban, nemrég vesztettünk el egy magzatot,de előtte is csinált már ilyet. Odáig fajult, hogy válasszak a gyerekem és ő közte (részeg volt nem emlékszik rá)... elhordott mindennek hogy cserbenhagytam... a betegségemböl kifolyolag az ilyen krízishelyzetet nehezen viselem el, már az ö
2017. márc. 25. 18:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy értelmes,diplomás nőt,aki nagyon mellé tudott nyúlni párválasztásban.Először lett egy nem tervezett fia,aztán egy kislánya,de a férj végül lelépett.Szerintem később se akarj kistesót a gyerekednek,így is kitesz két gyereket,energia szempontjából.Ezt a piás fazont meg rúgd ki páros lábbal,így is ott van még a fiad is,a te problémádról nem is beszélve.
2017. márc. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Sikerült kilépni. Idő kellett, úgy tünt változik, de nem. Visszaesett. Új életet kezdtünk a fiammal és boldog vagyok így:) köszönöm a "földbedöngöléseket" is, rávilágítottatok arra hogy naiv és hiszékeny vagyok.
2017. ápr. 18. 17:05
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbakat neked Kérdező!

Legyen erőd és kitartásod, hogy ez a boldogság mindig veletek legyen és soha ne gyengülj el, ha vissza akarna jönni ez a pasi, aki lehúz.

Ha nem sürgeted, biztos, hogy fogsz találni olyan párt, akivel nyugodt, szép életetek lesz, csak nagyon nézd meg a jövőben, hogy kit választasz!

A kisfiaddal együtt legyen jó egészségetek és szerencsés, boldog életetek!:)

2017. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!