Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mást mondd mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mást mondd mint amit csinál de miért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki a barátnőjével és velem szemben teljesen figyelmes romantikus verseket ír és érzelmes.

Viszont ő saját magáról azt mondja hogy valójában nem ilyen antiszociális nehezen barátkozik és zárkozott belül egy gonosz erőszakos alak aki verekedős meg ilyenek.

A zenékben 50 centet szereti és a néger zenéket meg nagy néger rajongó szereti az élet stílusukat meg ilyenek de ő magyar és fehér bőrű.


Mért állít magáról mást ha nem így viselkedik vagyis én nem azt látom tapasztalatom mint aminek be állítja nekem önmagát.



2017. márc. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak máshogy viselkednek a nők előtt, mint más ember társaik előtt. De pontosítsunk, a barátok előtt viselkednek máshogy. Lehet ő még olyan.
2017. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elfojtja azt az énjét és màst mutat előtted!
2017. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aaaha.


Annyit kérnék, hogy következő alkalommal oróbáld meg használni a vesszőt, mert így egyes szövegrészek összefolynak, nehezen értelmezhetőek. Köszönöm :)


Szóval ez ilyen pszichológiai hátterű dolog.

Talán társfüggőségre vezethető vissza. Érdemes utánaolvasni szerintem.


Meg persze egy olyan társadalomnak való megfelelési kényszernek is mondható. Ez így valószínűleg jobban érthető :)

Tehát (téves) társadalmi elvárásnak gondoljuk, hogy a férfi nem sírhat, a férfi nem érezhet, a férfi páncélt visel, stb..

Csernus A férfi c. könyvében összegyűjti, és próbálja hétköznapi nyelven elmondani a lényegét a jelenségnek. Hangoskönyv+könyv enkóron fentvan, ha érdekel a téma :)


És végülis egy fantasztikusan jó pontra tapintottál rá a kérdésben... nem azt csinálja, amit mond. Ez is egy nagyon jó tünet. Benned megbízik, megnyílik, tud önmaga lenni... majdnem! Csak éppen ennek az az oka, hogy biztonságban érzi magát veled... pontosan úgy, mint ahogyan az újszülött csecsemő érzi magát édesanyja karjaiban. Ennek a férfinek te és a barátnője vagytol a pótanyukái!! Valószínűleg anno egészségtelenül élte meg a kötődést-leválást, ez a férfi TÁRSFÜGGŐ! Mindigis a pótanyucit fogja keresni, hacsak nem változtat. Nem véletlenül lett az első barátnője egy 54 éves!


Ha sikerül felismernie ezt, ha sikerül megélni egy egészséges kötődést-leválást, akkor elhagyhatja végre a.gyermeki traumákat, levetheti a láncélt, és önmaga lehet!


Ez viszont nem csak komoly önismereti-önfejleszési munka, hanem pszichológus segítségét is javaslom.

Én is hasonló problémával fordultam pszichológushoz, és segített, de szigorúan csak a saját önismereti munkámban segített eligazítani-tervezni stb... tehát a gyógyuláshoz saját önmaga kell elsősorban!

2017. márc. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem véletlenül lett az első barátnője egy 54 éves!"


Ezt hol olvastad?

2017. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező egy másik kérdésében.
2017. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!