Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Titeket a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Titeket a párotok vagy exetek szóban mivel bántottak meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy érthető e a kérdés de pl olyanra gondolok hogy "elöl deszka hátúl léc" vagy esetleg szidott titeket hogy kur.. Vagy rib... A legdurvábbakat írjátok le légyszives.

2017. márc. 26. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

k-urva dagadt disznó.

a dagadtban igaza volt,de addig szerette a nagy fenekem.

ez volt legrosszabb mert nem tudom,hogy csak bántásból mondta vagy hazudott,és nem is szereti a nagyfenekű lányokat.

2017. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hű, őszinte leszek, nem emlékszem semmi durva sztorira. Vulgárisan szerencsére soha egy párom sem beszélt velem, nem vagyok egy asztalcsapkodó, üvöltözős típus, így nem is voltak olyan vitáim, amikben ilyesmik előjöhettek volna.

Apróságok voltak csak, amik akkor rosszul estek, de ennyi idő távlatából már nem tudom felidézni. Mostani párom pedig nagyon figyel rám, semmivel sem akar megbántani. Veszekedni se szoktunk, max vitázni. Érzékenyebb, havi előtti napjaimon néha magamra veszek dolgokat, de 10 perc után már nevetek magamon, és ő is. Talán ismerkedésünkkor voltak mondhatni bántó dolgai, mikor modelleket linkelt, mert ő szereti, ha egy lány objektíven véleményt tud mondani egy másikról. Hamar abbahagyta, mikor ugyanezt csináltam vele férfi modellekkel, mivel a szép szó nem hatott. Igazából ezt sem vettem magamra, csak nem helyénvaló viselkedésnek gondoltam, amit akkor megértettem vele, és azóta nem is csinált ilyesmit. (Elég béna csajozásban, szerencsére, de kiváló társ.)

Belegondolva, engem jobban bántani szoktak a cselekedetek, mint a szavak. Ha párom jól bánik velem, érzem, hogy szeret, akkor a megjegyzéseket poénra veszem, és viszonzom, nem veszem magamra. Ha pedig igaza van (híztam, nem áll jól az adott smink/ruha...stb), akkor megfontolom, vagy ha jól érzem magam úgy, akkor annyit mondok, ez van, szokja meg.

A szakításaim meg általában békések voltak. Megbeszéltük, miért nem működik, még olyan is előfordult, hogy együtt bőgtünk, mert szerettük egymást emberileg, de a kapcsolat katasztrófa volt. Szóval ilyenkor sem vágtak általában semmi bántót hozzám, maximum rosszul érezték magukat, amiért idáig jutottunk, ahogy én is.

2017. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!