Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fogja ezt birni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogja ezt birni a kapcsolatunk, vagy elmúlik ez az érzésem?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy valami oknál fogva egyfeszt a pasim exein jár a fejem, szinte már bele vagyok betegedve, és félek hogy rámegy a kapcsolatunk is. Minden nap eszembe jut, sajnos már szex közben is, felvillan az hogy velük biztos mindent ugyanúgy csinált, ugyanúgy érzett közben. Sok futó kapcsolata is volt. Persze, én is voltam már másokkal előtte, de valahogy nagyon bántanak ezek a gondolatok és ő nem ért meg. Nem mutat különösebb érdeklődést az exei iránt, de vagy 6 évre visszamenőleg minden exével van képe, (amiket mutatott is) és nem hajlandó törölni őket, és a lányokat az ismerősei közül sem, arra hivatkozva hogy "emlékek".<br>

Én vagyok az egyetlen, akinek nem esik jól lefeküdni a párjával abban az ágyban, ahol már több mint 10 lánnyal volt előtte, aminek a fele csak futó kaland volt? És belenyugodni, hogy úgy költözök hozzá nyáron, hogy előzőleg egy exe is lakott már nála? Úgy érzem hogy nem érek fel az előzőkhöz, teljesen értéktelennek érzem magam. Elmúlna ez az érzés miután összeköltöznénk?



2017. márc. 27. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es megmondta a tutit. Próbálj kicsit logikusan gondolkodni, még ha női fejjel ez nehéz is. (Nem bántásból írom, hiszen ti az érzéseitek mentén éltek, míg mi, pasik inkább észérvekkel operálunk.) Szóval, ha végiggondolod, azt kapod végeredményként, hogy azért nem velük van, hanem veled, mert mind közül te vagy a legjobb! Ők a viszonyítási alap részei. Általuk tud téged teljes pompádban látni és értékelni.

Én pontosan ezért nem szerettem soha a szűz csajokat. Velem ne azért legyen valaki, mert engem dobott neki a gép, hanem azért, mert én vagyok számára a csúcs.

2017. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült hogy megcsalt, és szakitottunk. Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2017. ápr. 17. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!