Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Voltam egy hétvégi céges összejövetelen, és az utolsó napon nem szóltam haza, hogy mikorra érek haza. Húzott volt az idő, bár az utolsó 4-5 órát már csak borozgatással és sörözgetéssel töltöttük.

Ő kiakadt rám hogy nem szóltam és azt mondta hogy nem is érdeklődök utána és nem fontps ő nekem!


Lehet hogy tényleg nem? Ha elfelejtettem szólni lehet hogy valóban nem érdekel engem Ő?


Szeretem őt, fontos nekem.

Azóta nem is beszéltünk és ennek már egy hete. Én nem kerestem.


2017. márc. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy hamar véget érő kapcsolat lesz ha egy hete nem beszéltek. Ha szereted őt akkor hogy bírod ki egy hétig nélküle? Nen támadásként,de én a párommal kb 2 napig tudok "haragot tartani". Hát ti?
2017. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első. Én 5 percig. Pedig régóta házasok vagyunk. De nem tudok rá egyszerűen,pedig néha nagyon bosszantó tud lenni. Egy hétig??? Meg is bolondulnánk egymás nélkül.
2017. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan 3 rohadt perced nem volt rá gondolni és szólni neki? Aljas gerinctelen dolog így valakit leépíteni.
2017. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.


Szóval akkor lehet hogy valóban tudat alatt valóban nem érdekel Ő, csak magamnak sem vallom be?

2017. márc. 27. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé túlreagálta, azért nehogy már ekkora tragédia legyen a dolog.. Komolyan nem értem, mit lehet egy ilyen apróságon drámázni. Mi néha szoktunk egymástól külön fesztiválozni a férjemmel, vagy utazni barátokkal (évente egyszer kb.) és olyankor bizony napokig nem beszélünk, maximum néhány üzenetet váltunk, azt sem minden nap. Ez nekünk tök alap, itt vagyunk egymásnak az év szinte összes többi napján, ha most pár napra elutazik valamelyikünk, hogy a francba ne bírnánk ki, hogy ne írogassunk egymásnak? Most akkor az elmúlt 6 év hazugság és nem is szeretjük egymást, hiába érezzük az ellenkezőjét? :D Ugyan már. Nem mindenki igényli az állandó kapcsolattartást, személyiségfüggő.

Viszont ha haragban ennyire elvagytok egymás nélkül, az más.. Elgondolkoznék ezen a kapcsolaton erősen.

2017. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!