Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul esik! Felkeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esik! Felkeressem Őt?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és egy hete nem beszéltünk. Megbántott azzal, hogy nem figyel rám. Hisztiztem és azóta pont az ellenkezőjét teszi. Tudom, hogy akinek hisztizni kell a figyelméért az régen rossz.


Ma rá akartam írni, de utána bevágott: Ha 1 hétig nem keresett, és nem is kért bocsánatot, vagy győzött meg az ellenkezőjéről, akkor valóban nem érdeklem, nem igaz?


nagyon rosszul esik. 2 éve vagyunk együtt



2017. márc. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már lőttek, szakíts vele.
2017. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A pasi gyerekes. Ennél jobbat érdemelsz. Csak ne hisztizz nagyon a következőnél. Reméljük jobbat találsz mint ez a duzzogó óvodás. Lehet hogy egy hete éli világát,szórakozik és csajozik. Semmit nem tudsz róla,mit csinált közben. Bevallani nem fogja,de gyanús hogy le sem sz*r és nem is hiányol 2év után.
2017. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krukutyán Levente ***** válasza:
68%
Na a tipikus női sztereotípia itt bejött. Te hisztizel, de ő kérjen bocsánatot. Akár jogos volt a hiszti, akár nem a hímed fejében lehet nem volt jogos, így hiába várhatod a bocsánatát. Duzzogtok magatokba magányosan, mimózán.
2017. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk.
2017. márc. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!