Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal 7.hónapja járunk és van egy nagyon jó lány barátnője.Keresik-ismerik egymást gyerek koruk óta ,egyszer csókolóztak középiskola környékén egy közös játék alkalmával,de állítása szerint sosem akartak egymástól semmit.Természetesen hittem(talán még hiszek is neki),mert semmi okom nem volt feltételezni,hogy nem így van.Mostanában viszont úgy érzem kicsit bánt.Bár más városban vannak,amikor tehetik találkoznak.Ugyan társaságban járnak el,külön szentel neki figyelmet.Gyakran mindenkiről beszél,ha mennek társaságba,de őt olyan "zavarban" említi.(de utóbbit lehet csak belemagyarázom) Sosem említettem,hogy bántana vagy zavarna.
2017. márc. 25. 23:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ő 24 én 21 éves vagyok.
2017. márc. 25. 23:06
 2/15 A kérdező kommentje:

>nem említi ezt kihagytam: Tehát nem említette,hogy lemegy érte kocsival és kettesben tesznek meg egy 2 órás utat.

>Bulik előtt mindig ő megy érte

2017. márc. 25. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenek a gyerekkorban született örök barátságok. Ezt el kell fogadnod. Ha nem bízol a párodban, akkor ott eszi meg a fene a kapcsolatot. Ha meg megcsal, az előbb utóbb úgy is kiderül. De az biztos, hogy nem tarthatod őt ketrecben, csak azért, mert van múltja és szerettei.
2017. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én bízom benne, egyszerűen rosszul esik.Ki akarja ketrecben tartani?
2017. márc. 25. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelmű, hogy nem közömbös számára a lány, csak valamiért nem alakult köztük ki szorosabb viszony. Talán a lánynak volt valakije, vagy eddig nem akart párodtól semmit. Azt nem mondom, hogy megcsal vele, de sajnos mindenképp riválisod a csaj. Ezt érzed, valószínűleg falra mászol ettől, esetleg gyomorgörcsöd van és rádtör a féltékenység, ha elmennek bulizni. Ráadásul még legyen bűntudatod is, hogy miket feltételezel. Persze, hogy rosszul esik. Akárhogy is, az ilyen csajhaverok/ lelki társak azok, akikből normális ember a legkevésbé sem kér.
2017. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Féltékenynek egyébként nem tartom magam,de határozottan irigy vagyok.(Nálam a féltékenység azt jelenti,hogy kisajátítod a társad,tehát meg követeled,hogy csak veled foglalkozzon:jelezném ez nincs)...de nagyon bánt ez a jelentős érdeklődés.
2017. márc. 25. 23:20
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 >én is hasonlóra gondoltam
2017. márc. 25. 23:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az oké hogy gyerekkori lányhaver de mivel smàroltak is az sem biztos hogy a pasid csak baràtságot érez csak az lehet lehetett a dologban hogy a csajnak vagy nem kellett a paid csak havernak vagy párja van !Az nem oké hogy nem emliti hogy titokban taliznak én is gyanakodnék!Minden esetre lehet az is a dologban hogy neki ez kellemetlen hogy a csaj haverjára is szeretne szentelni időt meg tudja hogy te is ott vagy neki !
2017. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Csak havernak kell kellett a pasid!
2017. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
csak haverságban én nem lennék annyira biztos, lehet ott barátság extrákkal is
2017. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!