Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 eves lany vagyok, a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves lany vagyok, a baratom 23.1 eve, es 10 honapja vagyunk egyutt. De sok problema van a kapcsolatunkkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

par honapja elkezdte azt hogy tarskeresozik,

persze en ezt mindig meg tudom, mert tudom a facebookjat, es mindig a fb fiokjaval regisztral tarskeresore.

Ma reggel is lattam hogy irta egy lanynak hogy talalkozanak.

Mikor ra jovok mindig letorolni, mert en szolok neki (szakitok stb) de nem kell 1-2 het es mar csinal masikat.

Nem ertem miert csinalja ezt, soha nem tetem vele semmi rosszat nincs oka ra szerintem hogy ezt tegye velem, nagyon rosszul esik.

szex miatt nem lehet (mert mindig uj dolgokat probalunk ki, es mindent megteszek, meg engedek amit csak akar.

Akkor nem ertem miert csinalja ezt?!

Valaki tudna nekem olyan tippet adni, amivel vissza adhatom neki ezt ugy hogy soha ne tegyen ilyet, vagy tanacsot hogy mit tegyek hogy ezt befejezze?



2017. márc. 30. 00:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(Es elore is bocsi helyesirasert)
2017. márc. 30. 00:37
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyere csalj meg velem őt ;)
2017. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már még te fussál utána. Valószínűleg ha így áll hozzád akkor ő már réges régen lesz*r téged. Ha igazi társad lenne akkor figyelne ezekre és nem arra menne rá, hogy téged kikészítsen ezekkel a dolgaival. Az meg, hogy szólsz neki és egy kis idő elteltével újra csinálja szintén csak azt bizonyítja, hogy nem igazán érdekli mit mondasz mert neki az jó. Állítsd kész tények elé, ha pedig nem hajlandó változni akkor dobd ki mert ezek szerint nem igazán becsül meg téged.
2017. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fish1 ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nem szeret már. Ha szeretne, nem keresgélne más nőket.

Azért csinálja meg újra meg újra, mert nincs semmi következménye a részedről, maximum annyi, hogy befenyíted, hogy otthagyod. Ennek ellenére még együtt vagytok...

A helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból, mert egyikőtöknek sem jó ez.

2017. márc. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Le se szar téged ez a patkány. Ne pazarolj rá több időt!
2017. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Rossz helyre írtál, ez nem a tini kategória.
2017. márc. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Azert csinalja ezt, mert egyszeru csicska labtorloje vagy, aki mellett nyugodtan osszejohet a tarskereso is (annyira szarba se nez, hogy kulonosebben titkolja), mikozben pici hiszti utan ujra tolhatja veled az agybeli mutatvanyokat, hiszen huseges labtorloje mindent megenged neki - meg azt is hogy mellette keresgelje a "jobbat".
2017. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet mindenki monogám személyiség.

Ha meg akarod tartani, a megoldás a minden napos orális szex, így nem lesz kedve félremenni.

Ja, és főzz neki valamit.

2017. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az valaszokat.

Igazatok van.

Beszeltem vele ma is errol, hogy miert csinalja ezt velem es o tagadot mindent, azt mondta hogy nem bizzok benne hogy nem hiszek soha neki

... pedig 2 szememmel lattam.

De mind1.

Engem mar nem erdekel, ugy akarok vele szakitani hogy fajon neki is, ugyan ugy mint nekem.

Vissza akarom neki adni

Mit tegyek?

2017. márc. 30. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Jeesszus, ennyire nem tiszteled magad?Miért nem vetettél már régen véget ennek?

Ez a pasi nem szeret téged, más parnert keres és gond nélkül találkozna másokkal is, talán már meg is csalt.

Mi a bánatnak vagy vele?Főleg 18 évesen!!! Nagyon nagy hiba lenne benne ragadni egy ilyen kapcsolatban, hagyd ott a fenében.

Menjen társkeresőzzön akkor szingliként.Ezzel tényleg csak magad alázod. Nem kötelező kapcsolatban lenni, inkább legyél egyedül,mint egy ilyen semmirekellővel.

Aki szeret,fontos vagy neki,az nem ver át sorozatosan. Hagyd ott szerintem,de csodálom,hogy a családtagjaid, barátaid nem mondták még.

2017. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!