Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha összeköltözés után ilyen gyógyszert találnál a párodnál?

Figyelt kérdés

[link]


Nem beszélne róla, csak látnád, hogy gyógyszert szed, és ezt a dobozt látnád nála.


Egyébként teljesen normálisnak ismernéd meg.


2017. márc. 31. 23:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Kiakadnék. Azért összeköltözéskor már illik olyan viszonyban lenni, hogy ezt megosztja magáról a másik.
2017. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Tuti rákérdeznék.
2017. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Mi van ma mindenhol a skizo a téma?biztos ez is egy jel én meg azt se tudtam az mit takar de ma felvilàgositottak..remélem béla nem az 😉 egyik nap agyonverne màsnap meg nem emlékezne rà..bàr azt mondtàk gyogyszerekkel szinten lehet tartani..de amugy én is kiszoktam googlezni ha ismeretlen dobozu gyogyszereket talàltam hogy mire jo..az egyiknél azért nem e szteroidot szed a màsiknàl meg a kivàncsisàg
2017. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon komoly!

Sürgősen beszélnék vele, mert itt nem babra megy a játék.

Ezt ugyan nem kérdezted, de elmondom, ha kiderülne, hogy ez a baja, akkor fájó szívvel, de elhagynám.

Nem lehet vele tervezni egy életre, nem mernék neki gyereket szülni, szóval csak időpocsékolás.

2017. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban ahol dolgozom,ott van egy orvos,aki skizofrén.Nagyon normális,rendes ember és tudja végezni a munkáját.Ha szedi a felírt gyógyszereket és mindig eljár orvoshoz,akkor nem lesz semmi probléma.Szerintem emiatt nem kell elhagynod,azért egy ilyen betegségről nagyon kellemetlen beszélni.Nyugodj meg,beszélj vele erről,hogy így és most kell megtudnod.De legyél megértő.Azt,hogy szeretnél-e így együtt élni és ezt elfogadod neki,azt csak te érezheted.Neked kell eldöntened.
2017. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá, mielőtt kidobod, nem vagyok annyira otthon ebben, de pl. az antidepresszáns se csak depresszióra jó. Lehet h ő sem arra szedi vagy nem is az övé.
2017. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon haragudnek. Mindent meg kell beszelni egy kapcdolatba. Es az eltitkolas is hazugsag nekem. Ez lenne a problemam..nem a betegsege, tekintve h orvos leszek....
2017. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Semmit nem szólnék,csak szépen összepakolnék és lelépnék.
2017. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Elhagynám. A hazugság nálam nem pálya. Lett volna böven ideje elmondani, nem tette, hát igy járt.
2017. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De nem akarna megölni senkit, nem téveszmés, nem hallucinál, csak bipoláris, annyi, hogy ha nem szedné, nagyon felpörög, mint egy hülye hiperaktív tini, utána nem tud kikelni az ágyból sem a depi miatt és ez ismétlődik, gyógyszerrel lehet beállítani.


A psziciátriai betegség nagyon visszataszító sajnos, általában szakítás a vége, mindegy mikor vallják be.

2017. ápr. 1. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!