Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hazugsagra epulo kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hazugsagra epulo kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismertem valaki (egy ferfit) akirol a kozos barataink azt mondtak, hogy komoly kapcsolatra nem szamithatok...

Es a ferfi stilusa, megnyilvanulasai is ezt igazoltak.

Ezert 2 honap utan "szakitottunk", nem mondtuk ki hiszen azt sem hogy lenne koztunk valami fele kapcsolat.

Par het utan felhivott hogy talalkozni szeretne, elmondta hogy nagyon hianyoztam neki es szeretne ha folytatnank es majd alakul valahogy, en akkor sem gondoltam semmi komolyra reszerol... de ennek mar 4. honapja es azt vettem eszre hogy az ossze koltozesrol beszelunk.

A gond most jon... az elejen hazudttam neki. Eleg fontos dologrol. En nem itt szulettem, a csaladom sem itt el (azt mondtam neki hogy a szuleim videken elnek - valojab-an mar nem elnek, a testvereim pedig videken valojaban kulfoldon) Szamara a csalad nagyon fontos, szerinte a legfontosabb ki honnan jott, milyen nevelest kapott... stb ....

Tudom, hogy el kell mondanom neki ha vele szeretnek maradni.

CSak arra lennek kivancsi ti ebben a helyzetben mit gondolnatok??

Ha magambol indulok ki, en ezek utan mindent ketkedve fogadnek, es az elmult honapok minden napjat hazugsagnak gondolnam. Remelem o nem igy gondolokozik majd.

Egy azsiai orszagbol szarmazok, közel-kelet, amirol neki amugy sincs jo velemenye... ez is aggaszt. 14 eve elek itt.


2017. ápr. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg az lenne a fejemben, hogy vajon miben hazudtál még.

Mondd el neki az igazságot, minél előbb, és próbálj meg valami közepesen jó indokot kitalálni, hogy miért nem voltál vele őszinte laza fél éven keresztül. Mert hogy nem ezzel nyit az ember, az még OK, de hogy 4 hónapig nem mondod el neki úgy, hogy összeköltözésnél tartotok...

2017. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

En nem valoszinu, hogy szobaallnek veled tobbet. Nekem mar hazudtak kapcsolatban ilyen tok "banalis" dolgokrol, amik magatol ertetodnenek, hogy tud a partner, es onnantol kezdve nekem vege volt. Azt sem tudtam, kivel vagyok egyutt, es ez megolt minden mast is szepen lassan. Ugyhogy reszemrol emiatt zero tolerancia van ilyen ugyekben.

De ha "ennyire" kulfoldi vagy, az hogy nem tunik fel neki?

2017. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En is feltem tole, hogy esetleg tudja (valaki elmondta neki) es ezert nagyon kerultem a temat es csak par szo esett koztunk errol...

Mert azt gondoltam hogy ugyis vege lesz hiszen ot nem erdeklem komolyan...

Annyira talan nem latszik rajtam, nem olyan sotet a borom, inkabb a hajam es a szemem amit emliteni szoktak hogy "mas".

Igen, el kell mondanom meg ha vege is lesz... csak egyre nehezebb ...

2017. ápr. 1. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Amugy, ha belegondolsz (tudom, hogy rossz a helyzet, es a hazugsagot ettol meg nem partolom tovabbra sem), lehet jobban jarsz, ha nem vagy egyutt egy olyan emberrel, aki orszagokat vagy nemzeteket tud megitelni pusztan azert, mert azok epp kinaiak vagy szaudiak vagy akarkik. Nem vall tul nagy intelligencia szintre.

Honnan szarmazol, ami ilyen borzaszto hely szerinte?

2017. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyik arab orszag. Ugy osszesegeben utalja az arabokat/muzulmanokat.

Anyukam edesanyja vagyis a nagymamam volt magyar szarmazasu.

2017. ápr. 1. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Aha. Szerintem jobban jarsz nelkule... nagy ertelemre vall kijelenteni, hogy utal cirka masfel milliard embert :D. Meg teged is utalna, mert x reszben arab vagy (egyaltalan mar az is "gaz" hogy ezen gondolkozni kell egy kapcsolatban). Remek meglatasok tenyleg. Kepzeld el mi lenne, ha gyereketek lenne. Ot is utalna, mert 48,09344 szazalekban arab lenne? Gyonyoru.
2017. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ess át mihamarabb a vallomáson. Ha neki gond, hogy arab/muzulmán származású vagy, akkor ez később sem fog működni. Inkább most derüljön ki, mint később. Nem kell őt hitegetni tovább és te se hitegesd magad tovább.
2017. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!