Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy birnátok ezt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narancs223 kérdése:

Ti hogy birnátok ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Röviden tömören.. férjemet rajtakaptam pár hónapja hogy másik nővel facebookon leveleznek és addig nyomoztam(lebuktattam) amíg rájöttem hogy találkoztak is és meg is beszéltek következő találkozót is erre én mondtam hogy ez érzelmi megcsalás ha nem is fizikai de hát kitudja ,mert mindent tagadott az utolsó pillanatig, beültek egy szórakozóhelyre miközbenén vártam haza "munkából,,(egy 4hónapos babával teszem hozzá..) elzavartam mikor kiderült azóta visszajött de egyszerűen néha megőrít ha belegondolok és teljesen elvesztettem a bizalmamat , nem tudom hogy lehet e így élni nem hiszek már benne ha mondd valamit... teljesen másképp gondolok rá azóta,és mondom is neki ha velem van baja mondja el ez nem megoldás hogy ilyet csinál és az benne a pláne hogy egy pici mellett ,komolyan és azt se mondhatja hogy elhanyagoltam szexuálisan mert még arra is hagytam energiát a gyerek mellett valaki volt így? Hogy lehetne elfelejteni ezt? Vagy sehogy....................

2017. ápr. 2. 00:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

a férjed egy gané ember.

válj el tőle.

a bizalmat már nem tudod helyreállítani, mindig benned lesz, hogy mi van, ha megint megcsal.

a gyereketeket sem tiszteli, sem téged nőként és anyaként, ha ezt megtette veled.

sok erőt az újrakezdéshez.

2017. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 noyanoyi válasza:
77%

Dobd ki otthonrol! Felelossegteljesen kellene viselkednie. Fel kellene Rad nezzen, hogy eletet adtal a gyermeketeknek!

Es Te is nezz fel es legyel buszke magadra, es tudd, hogy a legjobbat erdemled, mint mindenki.

2017. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
34%
Persze 4 hónapos babával csak úgy ki lehet dobálni a férjeket. AZért ez nem teljesen így működik szerintem. Egyenlőre más megoldás kell, beszéljétek át a dolgot felnőttként.
2017. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg r@hadjon meg az ilyen féreg,szedd ki belőle amit lehet,aztán kuka.
2017. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 BlackSword ***** válasza:
8%
Én azért kíváncsi vagyok a férjed verziójára is... Mert idáig semmi olyan nincs képben, hogy megcsalna... De ha így folytatod, akkor meg fog...
2017. ápr. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Most akkor mi is van? A párod, később ért haza, mert kávézott egy nővel?
2017. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
15%
Ha biztos nem dugtak akkor mi a baj? Te rendszereseb lepippantottad hogy legalább neki jó legyen? Nos ha nem, akkor ne csodálkozz hogy máshol keresgél, te is legalább annyira hibás lehetsz mint a pasi
2017. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 ti jó nagy ....tok vagytok nem ismeritek és ne mondja már nekem valaki azt hogy kávézgatott egy nővel ejfélkor mert hajnali 1kor ért haza és úgy bukott le hogy jött a büntetés hog száguldott haza az autópályán üatricát nem vett és ha csak annyi van miért nem mondja el? És leírtam hogy nem hanyagoltam el, és nem tudom fordított helyzetbe friss anyaként otthon kínlodó gyerekkel mit szólnárok talán jól esne? Biztos ti is pasik vagytok hogy ilyet írtok hogy egyből támadtok.. többi választ köszi ,majd meglátom megérdemli e hogy itt legyünk neki"...........
2017. ápr. 2. 08:07
 9/33 A kérdező kommentje:
Amúgy nálatok biztos úgy megy ha nincs szex mentek máshova hát gratulálok ez is egy állat tipus 😀 igen pont ilyen embereknek nem való komoly kapcsolat és ha végigolvasnád látnád hogy nem volt elhanyagolva.....
2017. ápr. 2. 08:14
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem rajta múlt, hogy még nem volt szex.

Azt írod, hogy részedről nincs meg a bizalom. Innentől nincs miről beszélni.

Egyszerűbb lenne most elválni, mint később.

2017. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!