Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy birnátok ezt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narancs223 kérdése:

Ti hogy birnátok ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Röviden tömören.. férjemet rajtakaptam pár hónapja hogy másik nővel facebookon leveleznek és addig nyomoztam(lebuktattam) amíg rájöttem hogy találkoztak is és meg is beszéltek következő találkozót is erre én mondtam hogy ez érzelmi megcsalás ha nem is fizikai de hát kitudja ,mert mindent tagadott az utolsó pillanatig, beültek egy szórakozóhelyre miközbenén vártam haza "munkából,,(egy 4hónapos babával teszem hozzá..) elzavartam mikor kiderült azóta visszajött de egyszerűen néha megőrít ha belegondolok és teljesen elvesztettem a bizalmamat , nem tudom hogy lehet e így élni nem hiszek már benne ha mondd valamit... teljesen másképp gondolok rá azóta,és mondom is neki ha velem van baja mondja el ez nem megoldás hogy ilyet csinál és az benne a pláne hogy egy pici mellett ,komolyan és azt se mondhatja hogy elhanyagoltam szexuálisan mert még arra is hagytam energiát a gyerek mellett valaki volt így? Hogy lehetne elfelejteni ezt? Vagy sehogy....................

2017. ápr. 2. 00:17
1 2 3 4
 21/33 BlackSword ***** válasza:
0%

Még nincs szex köztük, de folytasd ezt a stílust és lesz... Mert ha vele is így viselkedsz, akkor bele fogod lökni annak a nőnek -nem csak a karjaiba- de az ágyába is... És abban már Te is ugyanolyan hibás leszel...


Persze tagadhatod, meg mindjárt elküldhetsz a bús büdösbe is, de jobb ha tudod, hogy a megcsalás is csak egy következmény, egy jel... szóval hiába játszod a mártírt, mert Te sem vagy ártatlan...


Na, szóval most ülj le beszélni vele, mert lehet még menthető a történet... De ahhoz nyugodtak legyetek és felnőttek, ha már papíron azok vagytok...

2017. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Vele nem viselkedek így de nem érdekel innentöl fogva ...nyugodtan legyetek férfiak eltelve magatoktól hogy nektek mindent lehet, köszi
2017. ápr. 2. 11:17
 23/33 BlackSword ***** válasza:
0%
Egyébként meséld már el, hogy mit találtál, milyen üziket váltottak, mert azért meginni valakivel valamit nem bűn még kapcsolatban sem... Megdugni már igen...
2017. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem lehet elfelejteni, és nem is kell szerintem.

Egy mocsok a párod nincs mit szépíteni rajta.

A bizalom elveszett és azt nagyon nehéz visszaszerezni, ha egyáltalán lehet...

Én is facebookos levelezés és smsek alapján buktattam le a volt feleségem. Igaz nálunk nem csak érzelmi megcsalás volt, hanem tényleges. Bár szerintem ugyanaz...

Én elhagytam. Jobb egyedül mint egy bizalom nélküli kapcsolatban!


Nem tudom mik a lehetőségeid anyagilag meg egyedül a picivel, de ha meg tudod oldani, lehet érdemesebb különválni... Neked kell dönteni.

2017. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ez volt az első alkalom, hogy más nőkkel találkozott. Csak eddig nem derült ki, vagy nem akartad észrevenni.
2017. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Blacksword: kitörölt mindent,a telefonján volt aképek között egy mappa messengeres biztosan tudod te is és abba volt a csajról pózolgatós képek tehát beszélgettek csak kitörölte mindig aztán mondtam hog írjon rá előttem, erre mondtam hog írjon olyat hogy mikor találjozzanak újra? Csaj válasza ez volt hogy de már megbeszéltük hogy kedden találkozunk talán az a legrosszabb hogy nem is tudom mik voltak. Pontosan talán így megérted miért is rossz nagyon, köszönöm a válaszokat idővel eldől..
2017. ápr. 3. 08:11
 27/33 A kérdező kommentje:
Levelezgetést rosszul fogalmaztam de végülis rajtakaptam hogy levelezett csak törölte folyamatosan 😀
2017. ápr. 3. 08:13
 28/33 anonim ***** válasza:
És most hogy viselkedik?
2017. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Most normális, csak tartok tőle hogy mi lenne ha megint minden kezdődne előröl..
2017. ápr. 3. 17:16
 30/33 anonim ***** válasza:
Nincs meg a nő?
2017. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!