Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt a párommal, viszont az utóbbi években egyre inkább megfogyatkozott az együttlétek mennyisége. Fogalmazhatunk úgy is, hogy nincsen. Én már többször említettem neki, hogy ez így nem lesz jó, ha nincs közöttünk testi kapcsolat. Próbáltam vele beszélni, hogy ő miért nem kezdeményez soha, nem igazán tud rá választ adni. Állítólag a külsőmmel nincs problémája, nem is változtam meg egyébként. Én már unom az elutasítást ezért újabban nem kezdeményezek.. Már besokaltam. Van egy hitelünk is, de ez nem sokat változtat a dolgokon. Szerintetek hogyan tovább?
2017. ápr. 4. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem ez frusztrált, ötmilliószor beszéltük meg, de semmi változás, így szakítás lett a vége. Szerintem egy utolsó beszélgetést még tudj le, adj időt, de ha ezután sincs semmi változás akkor vess véget neki (mármint ne a párodnak hanem a kapcsolatnak).
2017. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a szakítás lenne a megfelelő, de emberileg jó ember és szeret. Csak évek óta nincs szex..
2017. ápr. 4. 13:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Sokan jó emberek, meg sokan tudják szeretni a másikat, csak nem biztos, hogy megtudják adni egymásnak azt, amire a másiknak szükség van. Vagy nem biztos, hogy már egy hullámhosszon vannak, lehet idő közben más lett a cél, ami már nem közös. Van ilyen.
2017. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Évek óta nincs szex... és még hány évet szeretnél így?

Ez is ok a szakításra, de az mindenképpen, hogy nem mis akar tenni semmit a boldogságodért. a hitelt meg szét lehet osztani, nehogy már az legyen az egyetlen kapocs.

2017. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"nem az van, hogy nem változatos, hanem hogy nincs"??? A nincs az változatos?


Figyelj, egy egyszerű trükk:

Tedd a szívedre a kezed, vegyél két nagy mély levegőt és őszintén válaszolj arra a kérdésre: "megtettem mindent amit csak lehetett, hogy változzon?"


Ha az a válaszod, hogy igen, akkor hagyd el és menj tovább.

2017. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De mi az hogy évek óta nincs? Próbálkozol? Olyankor mit mond, mivel ráz le?

Amúgy nő vagy vagy férfi?

2017. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Próbálkozok,bár már nem sokszor, mivel így is 0 az önbecsülésem a sok elutasítástól. Legtöbbször fáradt vagy nincs kedve és egyéb hasonló indokok
2017. ápr. 4. 16:14
 18/19 anonim ***** válasza:

"Próbálkozok,bár már nem sokszor, mivel így is 0 az önbecsülésem a sok elutasítástól"


Szembesülés a másik oldallal...

2017. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mi lenne a másik oldal?
2017. ápr. 4. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!