Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg velem van a gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a gond, vagy csak ő nem érti meg, hogy ezt nem?

Figyelt kérdés

Egy női barátom, akit kedvelek, felhozta a témát, hogy szextalira kéne járnunk. Amolyan csak szex és más semmi-dologra. Én viszont erre képtelen lennék erre, mert ha lefeküdnék vele, utána - legalábbis tőle - többet akarnék.

Azzal ráztam le, hogy nem hiszek az ilyen szextalikban, és előadtam néhány ilyenkor használatos dogmát, de azóta kezd elhidegülni tőlem.


Ha pedig ő nem akar komoly kapcsolatot - amit megértenék, hiszen joga van hozzá - akkor hogy várhatja el, hogy én akarjak tőle komolytalan kapcsolatot? Elvégre azért egy férfinak is joga kéne lennie, hogy akar-e egy nőt, vagy sem.


2016. aug. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek sokkal rosszabbul esik, hogyha nem kellenek valakinek. Ne csodálkozzál, hogy elhidegül tőled ezek után, mert nem kellett neked.
2016. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem várja el, csak megkérdezte. Te nemet mondtál, tudomásul vette. Ha pedig kezd eltávolodni, az azért van, mert vonzódik hozzád és ki akarja vonni magát a hatásod alól. Ennek a barátságnak sajnos lőttek.
2016. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Ennyit a férfi-női barátság mítoszáról... :)
2016. aug. 18. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nektek most nem jött be, másnál még működhet. De tényleg rizikós, sajnos.
2016. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kívánok neki hozzá sok sikert. Persze mindaddig, amíg nem feltűnősködik a bikájával, hogy "bezzeg neki nem volt ilyen problémája".

Addig nem zavar, de valamiért mint nő már nem is érdekelne. Bonyolult dolog...

2016. aug. 18. 10:19
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

Signaculum-mal egyetértek. Ő azt hitte, hogy te friendzone-ban várakozó pasi vagy, aki csettintésre megdugja.


Ilyen nő barátnak sem valami jó,vagy tévedek?

2016. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem volt vele baj. Még jót is vidultam rajta, hogy mennyire egy hullámhosszon vagyok egy nővel. (A korábbi barátnőimmel ez nem volt jellemző.) Aztán előjött ezzel a szextali dumával. Még azt is meg akarta mondani, hogy melyik napokon.
2016. aug. 18. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem voltatok egy hullámhosszon.

Most nyilván ő is épp így meg van rökönyödve, mint te.

2016. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!