Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudsz úgy lenni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudsz úgy lenni valakivel, hogy közben mást is szeretsz?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a barátommal. Neki kb öt éve volt egy nagyon rövid két hónapos kapcsolata egy lánnyal. A barátom nagyon szerette, de a lány szakított vele. Tudom, hogy csúnyán összevesztek és a barátom sokáig majd egy évig zaklatta. Mikor velem összejött még nem volt túl a lányon, pedig akkor már két éve szétmentek. A lánynak azóta van párja, és elég komoly a kapcsolatuk. A gond az, hogy minap szóbahoztam a lányt, mert láttam őt és a barátomon nagyon látszódott, hogy kíváncsi minden résztletre, mi történt, hogy történ. Nem tartom ezt normálisnak. Nem értem, olyan érzésem van, hogy ő még mindig nincs túl rajta. Nem tudom mit tegyek. Rákérdezzek, hogy mit érez még mindig a lány iránt?

2017. ápr. 4. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Megőrültél?! Eszedbe ne jusson! Akkor haraptál volna a nyelvedbe, amikor kiejtetted a nevét. Minek kell provokálni a sorsot?

Tartsd magadban a kételyeidet, és ne féltékenykedj, ha nincs rá okod, mert a "zöld szemű szörny" megöl minden párkapcsolatot.

2017. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ên nem jöttem volna össze olyan pasival aki még nem szedte magàt össze lelkileg és még nincs tul az exén!Így meg kapcsolatban létezni hogy tudom hogy a lànyhoz kötődik még érzelmileg nem tul szerencsés!Oké elfelejteni elfogja előbb utóbb de kitudja mikor lessz tul rajta te meg vàrsz éveket hogy mikor adja be a derekàt és veled tervez stb eléggé necces!
2017. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kidobta a csaj,ez mindenki egojat bantana,jobban beivodik az agyba mint egy szepen lezart.Ettol fuggetlenul veled akar lenni,3eve bizonyitja.Ne piszkald az ugyet.


Sokunknak van ilyen regi exe.Attol meg boldogak szeretnenk lenni.

2017. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!