Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok olyan szituhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok olyan szituhoz, ahol a lány egyetemre bekerülve rendszeresen bulizik és csalja a barátját, mert amíg otthon volt, a barátja folyamatosan ellenőrizgette?

Figyelt kérdés
Ha facebookon beszélgetett egy sráccal, ment a számonkérés. A sportjáról is le kellett mondania, mert túl sok fiúval volt körülvéve, és a lány hobbija a fiú szerint elvette tőle az idejét. Osztálykirándulásról mindig le akarta beszélni, barátaival nem találkozhatott, ha a srác is ráért, sőt, ha a srác ráért, a lány nem mehetett sehova, csak hozzá
2017. ápr. 5. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az exem nem bizalmatlan volt, csak magányos. Nem voltak barátai, hobbija, társasága. Csak a munka és én voltam neki."


Ez egyáltalán nem mentség arra, hogy valaki kisajátítsa vagy ilyen módon korlátozza a párját. Aljas és gusztustalan dolog, értelmes ember nem marad egy ilyen alak mellett, nemtől függetlenül.

2017. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egyik korlátozza a másikat, a másik megcsalja. Egyik sem jobb a másiknál.
2017. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is próbált a kapcsolatunk elején beszabályozni,eltiltani dolgoktól. Én már akkor érthetően elmondtam neki,hogy nem vagyok a tulajdona, nem fogok mindent feladni .Attól még szeretem és vele szeretnék lenni, de nem fogok dolgokról lemondani ,amik nekem fontosak,csak mert ő féltékeny.

Egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom. Ha nincs meg, akkor nincs miről beszélni.

Szerencsére meg tudtuk beszélni és rájött,hogy igazam van.Jól működik azóta minden. Nyilván egy kis egészséges féltékenység van mindkét részről, de nem esünk túlzásokba.

A lány viselkedéséről annyit,hogyha nem tetszik neki a szitu,akkor vagy beszélje meg, vagy szakítson, de ne csalja meg. Mi értelme van?Inkább zárja le, ha nem működik és másra vágyik, ne csalja meg.

A srác meg majd talál olyat,aki hasonlóan birtokló típus.Zsák a foltját.

Vagy éppen megváltozik.

2017. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
A srác a hibás. Túl rövid pórázon akarta tartani a csajt, ne is csodálkozzon. Szerintem megérdemli. F24
2017. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeresen csalja,előjött az igazi arca. A többi csak önsajnálat,persze tudjuk,mindig más a hibás.
2018. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!