Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt elfogadni, hogy a páromnak nem én vagyok a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Már 2 éve próbálkozok de sajnos nem megy. Természetesen nem azt várom hogy semmi más dolga ne legyen csak velem foglalkozni, de nagyon rosszul esik h minden más fontosabb neki nálam. Talán már 2 év alatt odáig eljutottunk hogy a barátjaival egy fontossági szinten vagyunk. :( Tudom hogy szeret mert ő mindig is ilyen volt. :( Én is nagyon szeretem de úgy érzem hogy ezt már nagyon nehezen bírom. :( El lehet ezt egyáltalán fogadni valahogy?
2017. ápr. 5. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tudnám elfogadni így 22 évesen.
2017. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keress olyan férfit, akinek a párja az első, ha te is ilyen beállítottságú vagy.
2017. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles elfogadni. Magadat alázód meg ezzel a helyzettel. Gondolom ha 2 helyen van program, a haverjait választja. Ilyen pasinak a fizetős nők valók, mindből rengeteg van...
2017. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkább te reagálod túl a dolgot, és csak te hiszed azt, hogy neki fontosabbak más dolgok/személyek. Ez nem róla szól, ez a te önbizalmad hiányának az oka. Nem a másikban kell mindig meglátni a rosszat, és a hiányt keresni, hanem sokkal inkább magadban. Másrészről meg ha nagyon zavar mondd el neki, de ez a rinyálás hidd el nekem hogy se senki másnak(akár idegen akár nem), se neked, se a párodnak nem esik jól.
2017. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
en pont ellenkezoje vagyok..de ezsem jo..33f
2017. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg szörnyű hogy vannak emberek akiknek a nőjükön túl is van életük.
2017. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
6-os, ha nem volt még párkapcsolatod akkor inkább maradj csöndben, mert fingod sincs róla, hogy milyen az amikor az "életed párja" mindenkit eléd helyez a sorban, és a megbeszélt programokat is képes lemondani az utolsó csöves miatt is!
2017. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem az jött át, hogy nem te vagy a legfontosabb, inkább egy ismerősömre emlékeztetsz, aki azt hitte, neki kell a világ közepének lennie.

Long story short, a párja megbeszélte velem előtte x nappal, hogy találkozik velem, a csaj pedig felhívta, hogy menjen ki a sulijához fél ötre. Persze a srác mondta hogy nem, dolga van, értse meg, egyébként is a héten mondjuk 3-4 estét együtt töltenek. Jött a hiszti, hogy vele sosincs foglalkozva, és szemét, és önző dög, és ne is lássa többé, stb...

Az ilyen nagyon egészségtelen. Nem jó, ha az ember az energiáját kiemelkedően valamire összpontosítja, szerintem. Ne a baráti kör legyen a prioritás, de ne is képzeld már el, hogy őket mindig lemondja miattad... A kapcsolat elején alárendelted magad, ez a te hibád, határozottnak kellett volna lenni. Ha meg nem bírod, el kell hagyni. Az ő mércéjével bizonyára már így is sok dolgot feladott, mások vagytok, törődj bele.

2017. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Nők jönnek, mennek és ha maradnak se lehetsz biztos abban hogy meddig. A jó barátságok viszont időtállóak. Szóval szerintem örülj annak hogy legalább a barátjaival egy szinten vagy. Már az is nagy dolog.

Ezért nem szabad kezdeni buta nővel. Férfinak érezheted magad mellette azzal hogy mindig támogatod de minden energiád rámegy mert egyedül képtelen elfoglalni magát és mindig a nyakadon lóg.

2017. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
#7-es kérlek szépen meséld már el nekem, hogy te honnan szülöd azt az információt, miszerint a párja egy előre megbeszélt programra nem ment el. Annyira bírom az ilyen csőlátású embereket, valaki leír valamit, és nem néznek a dolog mögé, csak azt látják amit igaznak hisznek, ami előttük van. 8-assal abszolúte egyetértek, ezek a szomorú smilek, meg az abszolúte felelősség hárítása, hogy jujj de rossz nekem, és én nem tehetek róla semmit, csakis ő, az önsajnálat legundorítóbb fokozata. Mert aki rossz helyzetben van, az mindig tudna tenni ellene valamit külső beavatkozások nélkül is, de inkább arra az emberre hárítja az összes felelősséget, akit "szeret". Undorító, ne haragudj kérdező, de ez nem egy emberi viselkedés, ez az érzelmi manipuláció leggusztustalanabb fokozata.
2017. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!