Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a pasim felháborodása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasim felháborodása? Mert szerintem nem!

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is össze vesztem vele. Tegnap azért mert megkértem, hogy olvassa már fel nekem az angol házi feladat szövegét (most tanul éppen angolul). Érdekesen és nem pontosan fordította le, kicsit kiröhögtem, mert én elég jól tudok angolul. Meg vicces volt, hogy egy rózsafüzér volt a nyakába. mondtam neki, hogy biztos azért van mert imádkozik hogy jó legyen a házija (megint kiröhögtem). Ma mentem városba, őneki meg vizsgája volt a főiskolán. Felhívtam, hogy találkozzunk stb. Taliztunk is, de mikor mondtam neki, hogy igazából a barátnőmhöz jöttem be dumcsizni meg talizni akkor mondta "jó akkor találkozzál a barátnőddel" és ott hagyott. Minek kell ilye gyerekesen viselkedni?

2017. ápr. 7. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy nő nem röhög ki férfit. Mondjuk ha ti csak "csaj" és "pasi" vagytok, akkor ezt neked hiába mondom :)
2017. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te lány vagy? Ennyit arról ,hogy a nők milyen kedvesek, empatikusak, melegszívűek.
2017. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is elolvastam a kérdést, de még mindig nem értem,hogy miért vesztél össze vele, miután te nevetted ki őt tanulás közben, másnap meg az arcába toltad,hogy igazából barátnőzni mentél a városba (akkor minek hívtad őt oda?? Ha meg már odahívtad, akkor minek mondtad neki,hogy nem miatta mentél a városba)


A leírás alapján érzéketlen voltál. 😒 Jogos a pasid felháborodása, bunkó voltál.


N

2017. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. kiröhögöd, mikor épp egy új nyelvet tanukól , ráadásul felvágsz vele, hogy te mennyire tudsz - bunkó paraszt dolog

2. igazából rohadtu nem akartál vele találkozni, csak ha már benn voltl, épp ő is útba esett - lerázós ghecciség


Nem is értem, miért tűri, hogy szarba vedd, én az x-edik rosszindulatú sértésednél kivágtalak volna.

2017. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!