Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatom van egy ritkamód szemét pasi miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult, szinte már biztos, hogy vége. Még nagyon friss a dolog, és talán ezért állandóan rá gondolok. Ha logikusan gondolkodom, arra a következtetésre jutok, hogy szemét, és csúnyán átvert, a barátaim szerint is ostobaság volt tőlem, hogy nem küldtem el a pokolba hamarabb. De valahogy a lelkem mélyén még mindig abban reménykedek, hogy mindenki téved. Ez ellen mit lehet tenni?
2010. máj. 13. 06:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A napi 7-8 órás msn-ezgetés helyett miért nem találkoztatok nem értem... Annyi idő alatt már lemegy hozzád, beszélgettek, beültök valahova, meg haza is ér... gondolom tizenéves fiúrol van szó
2010. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

10:30: Tökéletesen átérzem a helyzetedet, remélem, mielőbb túl leszel rajta. Na meg én is. Az én helyzetem annyiban más, hogy én csak gyanakszom, hogy van/volt valakije, de sajnos bizonyítani nem tudom... Ez az egyik legrosszabb az egészben, mert ha biztosra tudnám, akkor nyugodt szívvel el tudnám könyvelni szemétládának. Most még nem megy tiszta szívből, hiába mondja azt az eszem, és az összes barátom. :(

A netes kapcsolatokban én sem bíztam soha (ezután meg pláne nem fogok), eredetileg őt sem ilyen céllal ismertem meg. Tudom, hogy nem éri meg bánkódnom miatta, de az érzéseimet nem tudom befolyásolni. :(


10:49: Igen, igazad van. Én is érzem, tudom, hogy pont amiatt az érzelem miatt kötődöm hozzá ennyire, amit akkor váltott ki belőlem, amikor még rendes volt. Keresni nem fogom, nem is nagyon tudnám, amúgy is úgy vagyok vele, hogy ő tűnt el, magamat aláznám meg, ha ezek után még futnék utána.


10:54:A munkahelyéről netezett, legalábbis a legtöbbet. A napi 8 órákat onnan beszélgettük át. Nem, nem tizenéves, 30 felett van. Ezért nem is értem, mert egy kamaszból még kinézném ezt a viselkedést, no de egy felnőtt férfiból... :/

2010. máj. 13. 11:20
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia. Figyelj,az én "párom" elmúlt negyven szóval nem csak a fiatalok hülyék...

10:30-as voltam....

2010. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Az ilyesmi végül is inkább a személyiség függvénye, és nem a koré, talán. Én azért akadtam ki nagyon rajta, mert őt intelligens, művelt, udvarias férfinak ismertem meg, jóképűnek ugyan abszolút nem mondható, alkatra és alakra sem egy férfiszépség, de a viselkedésébe és a modorába nagyon hamar beleszerettem.

Januárban, tekintve, hogy az ünnepek alatt még egy sms-sel sem tisztelt meg, és más formában sem tudtunk beszélgetni akkor (december elejétől január közepéig nem volt msn-en), és úgy éreztem, hogy alig törődik velem, bennem is felmerült a szakítás gondolata, többször is. Egyedül az tartott vissza mindig, hogy egyszerűen nem akartam sms-ben megtenni, mert azt olyan bunkóságnak éreztem volna. Mikor felhívott, persze egyből annyira megörültem, hogy el is illant minden negatív gondolatom vele kapcsolatban. A lényeg, az egészben, hogy egyszerűen többre becsültem őt annál, minthogy sms-ben szakítsak vele... Ezek után totálisan kiakaszt, hogy én összesen kb 8hónap (ebből az utóbbi 6 volt problémás) viszonylag türelmes várakozás után annyit sem érdemlek meg, hogy annak rendje és módja szerint valamilyen formában közölje, hogy vége, hanem gyáván lelép szó nélkül... :(

2010. máj. 14. 13:10
 25/26 anonim ***** válasza:

Istenem egy az egybe az én sztorimat írtad le!

Semmit nem tok ehhez hozzáfűzni csak annyit h felejtsd el...én is ezt teszem...az idő és egy új kapcsolat segíthet csak...

Ha van kedve enegm is nyugodtan felvehecc msn-re sztem tudnánk miről dumálni...:D

2010. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak: téged is szívesen felveszlek msn-re, csak írd meg a címed privát üzenetben. Írtam volna neked én, de nálad nem találom azt az opciót. :S
2010. máj. 18. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!