Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatom van egy ritkamód szemét pasi miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult, szinte már biztos, hogy vége. Még nagyon friss a dolog, és talán ezért állandóan rá gondolok. Ha logikusan gondolkodom, arra a következtetésre jutok, hogy szemét, és csúnyán átvert, a barátaim szerint is ostobaság volt tőlem, hogy nem küldtem el a pokolba hamarabb. De valahogy a lelkem mélyén még mindig abban reménykedek, hogy mindenki téved. Ez ellen mit lehet tenni?
2010. máj. 13. 06:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

08:42-es: Hát... ha gondolod, írj privit, szívesen felveszlek msn-re, mert most tényleg jólesik kiadni magamból a történteket. :)


Utolsónak: nem, az az igazság, hogy nem is volt jóképű. Nem is a külsejébe szerettem bele, inkább abba, akinek hittem. És igaz, sajnos tényleg elég naiv tudok lenni, ha azt vesszük, bár azért beletelt 1-2 hónapba, hogy megbízzak benne.

2010. máj. 13. 08:52
 12/26 anonim ***** válasza:

remélem tanultál az esetből!


komolyan gondolkozok rajta hogy csinálok egy "naiv lányok megváltoztatása" nevű alapítványt.

örülnék ha idővel nem lennének naiv lányok a földön

2010. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ja és az msn-es válaszolóval meg vigyáznék, mert vannak olyan pasik akik az "összetört" lányokat szeretnék kihasználni.

ha már a naivságról beszéltünk...

2010. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az msn es válaszoló csaj.....huuu remélem akkor is kellek, és nem csak pasinak adnád ki a bánatod....


huuu hogy jut ilyen valalki ezsébe??

Lehet hogy te nem vagy túl navi....de elég gyanakvó és bizalmatlan az igeen....így sse viszed többre, mert elüldözöl magad mellől pasiakt

2010. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam belőle... Még ha ez azzal is jár, hogy bizalmatlanabb lettem. Bár igazából vele szemben is sokáig az voltam, abban hibáztam nagyot, hogy túlságosan beleéltem magam idővel. :(

Az msn-es válaszolóról nekem még nem derült ki, hogy pasi.:) De én már minden pasival szemben nagyon fogok vigyázni, az tuti. :)


Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, egy kicsit most jobban is érzem magam, remélem, így is marad. :) Azért írhattok még, ha van véleményetek, javaslatotok.

2010. máj. 13. 09:02
 16/26 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, úgyhogy a gyanakvásom miatt nem is zavar ha nem lesz pasim...
2010. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
akkor csajod, most ne ezen lovagolj :D
2010. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
inkább vagyok gyanakvó, minthogy minden lány átbasszon!
2010. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Huuu...,mintha magamról olvastam volna! :)

Pont ebben a helyzetben vagyok én is. Tudom az eszemmel,hogy egy rohadt szemét láda,(azóta már az is kiderült,hogy más van neki)mégis kötödök hozzá,nem tudom,hogy lehetne túl lenni rajta.

Az enyém is netes kapcsolat,szintén egyszer taliztunk,és utána pár héttel lelépett,majd mikor már belenyugodtam,újra elkezdett teperni. Majd pár napja behisztizett,engem kiáltott ki a szemétnek..,és azóta semmi életjel.

Engem is minden rá emlékeztett,de most elhatároztam,hogy befejezem a depizést,mert nem éri meg tönkre tenni magamat,egy ilyen szemét alak miatt!

De tuti nem kezdek többet netes kapcsolatba,mert rengeteg ilyen ember van!!!

2010. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Annyira nem is szemét ez a pasi. Hagyd a francba, Te nem bele voltál szerelmes, hanem a szerelembe voltál szerelmes. Netes nagy szerelmeknél így szokott ez lenni. (persze kivételek vannak) Lehet fényezni magam, lehet vetíteni, kifogás kifogás hátán, ami olyan jól sikerült, hogy már Te magad is mentségeket gyártottál neki.

Ne csinálj semmit, térj vissza a rendes kerékvágásba, de sose felejtsd el, mert ez volt a tanulópénzed. Véletlenül se keresd!!!

2010. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!