Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretőm felesége tudomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm felesége tudomást szerzett rólam, és engem okol a tönkrement házassága miatt, ez jogos?

Figyelt kérdés

A feleség teljesen kikelt magából, mikor tudomására jutott, hogy a férjének szeretője van.

Jóval fiatalabb vagyok nála, cirka 10 évvel.


Már évekkel ezelőtt elromlott kettőjük között a kapcsolat, alig volt intimitás és a férfi állítása szerint a feleségével már csak lakótársként viselkedtek egymással.

A nő semmit sem tett, hogy helyrehozzák, pedig a férfi nem egyszer tett rá kísérletet, próbálta megbeszélni a dolgokat, mindezt sikertelenül.


Úgy gondolom, hogy egy házasság összeomlása a két házastárson múlik, nem egy harmadik félen.

Csak azt lehet elcsábítani és tettre hívni, aki hagyja.


Valóban én lennék a hibás ebben a történetben?


2017. ápr. 10. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2%

"a férj ezt nem akarta/tudta vele megbeszélni"


Világosan elírta a kérdező, hogy: "A nő semmit sem tett, hogy helyrehozzák, pedig a férfi nem egyszer tett rá kísérletet, próbálta megbeszélni a dolgokat, mindezt sikertelenül."


Na ennyit ér ebben a kategóriában feltenni kérdést, úgyis a férfiakat hozzák ki hibásnak a kiváló gyk-s tankarankák...

2017. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalós kérdésekben nem a férfiakat hozzák ki hibásnak, hanem a megcsaló félt. Egyébként a legtöbb hűtlen férj hazudik a szeretőnek is.
2017. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is a házasság két félen múlik, a szeretőnek nem sok köze volt a tönkretételben.


Ennek ellenére rendkívül naivnak tartalak, hogy bekajáltad a férfi dumáját. Egyszer én is voltam szerető (mondjuk ott házasságról sem volt szó), egy barátnőm többször is, és érdekes mintát véltem felfedezni a foglalt férfiak szövegében. Valahogy mindegyikük barátnője/felesége egy kiállhatatlan házisárkány volt, akivel már nem is alszanak egy hálószobában. De elválni azért mégsem váltak el, pedig több esetben még gyerekről sem volt szó (ahol meg házasok sem voltak, az aztán külön érdekes, hogy ennyire pocsék kapcsolatban mégis, miért nem akarta elhagyni a rémes társát). Amit neked adott be a pasi, az is a legtöbb hűtlen férj szövegével kb teljesen megegyezik. Már amit én hallottam, és azért hallottam egy párat innen-onnan.

2017. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz az a házasság, ha még mindig a feleségével van...

A pasi is Megéri a pénzét, ha válás helyett félrekefél.Problémát azt mindenesetre kezelte és gerincesen...

Te meg elhiszel neki mindent, ez viszont már a te hibád.

2017. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Én is inkább a páromat hibáztatnám, mert nem valószínű, hogy a szerető erőszakolta meg, de ne az alapján ítélkezz, amivel a pasi etetett.
2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok látom beléd sem szorult erkölcs. Annyira szánalmas amikor egy szerető aki tud is arról hogy szeretőnek tartjak elhiszi sőt meggyőződése hogy ő ártatlan. Egy szánalmas kis r**banc vagy már ne is haragudj. Meg gondolom ugye mindig a másik nő a hibás,a feleség.


Képzelem hogy a pasi mennyit próbált tenni a kapcsolatért. De ha évek óta rossz az a kapcsokat miért nem váltak el? Miért jobb az hogy egy erkölcstelen szemét disznó?

Mindig lehet a másikra mutogatni hogy ő a hibás vagy megdugni valaki mást de az sokszor nem igaz és nem old meg semmit.


Te meg...egyszerűen szanalmas vagy kérdező már ne is haragudj.

2017. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem a te hibád, bár nem vagy valami erkölcsös. De engem inkább az érdekel, hogy te komolyam bevetted ezt a bullshitet amit minden férek.uro bead? Téged se az eszedért szeretnek. Akkor mond azt hogy viszketett a p.inad és bejött hogy valaki dugna. Nem kell a rizsa.
2017. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ignis Subdialis ***** válasza:

Hát jó fiatal lehetsz, hogy elhitted ezt az elcsépelt etető dumát. Ugggyanaz a forgatókönyv évezredek óta úgy szedni fel szeretőt, hogy jaj micsoda rettentő házastárssal élek együtt, de veled minden másképp lenne, csak adj még két percet/évet/évtizedet és rögtön elválok, helyrehozom a bakit...

De komolyan, mindig ugyanaz a sztori, hogy nem sikerült rajtacsípni?

Ismertem egy szerencsétlen nőt, egy évtizedig ugyanezt tolta a szeretője, hogy jaj egy pokol az élete otthon, de mindjárt elválik, konkrétan biztatta a nőt, hogy tervezzék együtt a jövőt, hogy így meg úgy használja a pénzét, hogy majd a közös jövő... aztán egyszer a nő fogta (igen, csak egy évtized után) és elment a férfi lakására és kiderült hogy az tisztára jó házasságban él a feleséggel, s a feleség ráadásul tudott a szeretőről...

2017. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ignis Subdialis ***** válasza:
Az önértékeléseddel is lehet valami, ha megelégszel olyasvalakivel, akit el lehet csábítani.
2017. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!