Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 kilóméteres távolság indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 kilóméteres távolság indok heti 1 találkozásra?

Figyelt kérdés

Nincs jogsija a barátnőmnek és nekem se, de kb fél óránként indul busz a 2 városba, innen és onnan is. Neki tanulni kell elvileg, de beszélgetünk egész nap facebookon, ha fent vagyok, mindig ír. Én találkoznék heti 2-3x is, de neki nincs erre igénye, jó a heti 1 találkozás és a facebookon való beszélgetés. Én nem tudok hozzá menni, mert nem mutatott be az apjáéknak és nem is akar még. 3 hónapos kapcsolat. Ő jöhetne bármikor, de a tanulásra fogja, hogy nem ér rá.

Van értelme ennek? Kifogás csak ez a 20-25 kilóméteres távolság? Ti hogy vagytok ezzel?


2017. ápr. 11. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Annó mikor érettségire készültem, nem kellett sok pont, de nem jártam el annyit, egyrészt magam, másrészt szüleim csesztetése miatt (Elég nagy befolyásuk volt ebben, lehet barátnődnél is ez a helyzet, ha nem is tudsz róla. Az is utalhat erre, hogy még nem muatott be)

Tehát nem feltétlen az a helyzet, hogy ő nem akar, ne írd még le a kapcsolatot.

2017. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

egyébként attól, hogy nem mutatott be az apjának, ha annyira akarod, akkor meglátogatod, és nem fent lesztek náluk, hanem beültök valahova. nemcsak d*gni kéne összejárni.

ja, ehhoz neked kellene megemelni a s*gged....bocs

2017. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Amúgy a találkozás nem feltétlenül csak náluk lehet a gyerekszobában. Ajánld fel neki, hogy utazol te, menjetek sétálni, fagyizni egyet. Ha erre is nemleges választ kapsz akkor gondolkozhatsz a kapcsolaton. Mert az már tényleg túlzás, hogy heti két délután nem ér rá 1-1,5 órára úgy, hogy utaznia sem kell.
2017. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a 20-25km lehet sok is. Ha én átakarok menni a szomszéd kisvárosba (belvárosi megállótól 15km) az minimum 1,5 óra. Nagyvárosban élek, az otthonom messze van az adott megállótól közelebb nem áll meg az a busz, így tömegközlekedéssel 40-60 perccel korábban el kell indulnom, hogy elérjem a volán buszt.
2017. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindwnkinek arra van ideje, amire szakit és pont.

Utközban is lehet tanulnu, de ha már most igy áll a kapcsolatotokhoz, mi lesz egyetemen? Áh, nekem felejtős lenne, mi 1000km-röl megoldottuk a két-háromheti találkát.

2017. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!