Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem ,hogy a barátnőm egy közösségi oldalon folyton kedvelget egy csávót aki véletlenül elég jól néz ki és rengeteg pénze van (mármint az apja ad neki) és ezt a srácot ráadásul ismeri is régebbről , azt nemtudom milyen kapcsolat volt közöttük , remélem semmilyen.

Minden esetre nagyon zavar, ma fedeztem fel hogy kb minden képét kedveli és nagyon megalázónak érzem ezt. Mármint több száz képről van szó mert hát minden egyes kávézásról muszáj jelentést adni és pont ez is az ami miatt feszült vagyok ,hogy én az ilyen emberektől a falra mászok. Ez az álszent magamutogatós menősködés férfi létére KACSASZÁJJAL pózolás, úr isten és ez a barátnőmnek ezekszerint bejön?! Már tök kiábrándultam. Még nagyon rövid ideje vagyunk együtt ezért még nem érzek különösebb bizalmat iránta , de olyan rossz érzésem van hogy ha mondjuk ez a csávó felajánlaná neki akkor engem azonnal otthagyna vagy nemtudom...

Nem szoktam más férfiakra féltékeny lenni , a külsőmmel nincs semmi gondom - szerintem pl én jobban nézek ki külsőre - de tény hogy pénzügyileg nem tudom felvenni egy ilyennel a versenyt. És emiatt olyan gagyinak érzem magam , biztos a képeit nézve arról álmodozik hogy az ő barátnője. Ettől pedig teljesen kiakadok , már most mérges vagyok a csajra nem is írok neki vissza most inkább mert felhúzom magam.

Tessék hordjatok le ,hogy mekkora fßßsz vagyok de akkor már légyszives mondjátok is meg ,hogy mit csináljak magammal vagy hogy miért ne legyek féltékeny. Kicsit szßr érzés a VALÓ ÉLETBEN is szembesülni olyannal aki kb mindenben jobb nálad és a barátnőd meg azt nézegeti.


2016. dec. 9. 21:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Inkabb kiabrandult,hogy mit eszik rajta...
2016. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

1. a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban!

2. a féltékenység rólad szól, és nem a párodról!

3. miért kell a fb-ot alapnak venni? ha az nem lenne, akkor az lenne a problémád, hogy esetleg a haveri körében van ilyen, és vele beszélgetne?

4. adott rá egyéb okot, hogy ilyen gyerekes viselkedj?

5.egyébként jól működő a kapcsolatotok? vagy csak itt hisztizel, hogy ő like-olgat, jesszus, uram atyám!

6. ha jól működik a kapcsolatotok, akkor meg mit parázol?

2016. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést, és azt mondom neked, hogy jobb búcsút mondani, ha csak szamarnak használnak a ló helyett.
2016. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Ez a vicc jut eszembe:

Nyuszika építkezik, de nincs létrája. Tudja viszont, hogy a rókának van és gondolja, kölcsönkéri. Ahogy megy a rókához, útközben azt gondolja, lehet, hogy nem is adja oda neki a létrát. Ahogy megy tovább, eszébe jut, hogy őt biztosan lenézi és utálja a róka, és biztos nem is adja oda neki a létrát. Még tovább megy és az is eszébe jut, hogy lehet, hogy a róka még be is fog neki szólni, hogy neki még létrája sincs. Odaér a rókához, bekopogtat, a róka kinyitja az ajtót, nyuszika pedig megszólal:"Tudod mit, róka? Cseszd meg a létrádat!"


De komolyan miért nem kérdezed meg a barátnődtől, ahelyett, hogy gondolatolvasó próbálsz lenni?

2016. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

És mégis mit kérdezzek tőle? Akkor meg ő akadna ki.

Egyébként a 3asnál a pont , ettől félek én is és így érzem magam. Tudjátok ha nem kedvelte volna majdnem az ÖSSZES képét akkor nem lenne gond. De így kicsit gyanús nem? Nem fogok megbízni így benne , ha neki ő kell menjen a p+csába

2016. dec. 9. 21:52
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Én egy csomó ismerősöm képét szoktam like-olni. Ha valaki több képet oszt meg magáról, akkor több képet likeolok. Soha nem néztem meg, hogy x embernek az x mennyiségéből mennyit likeoltam, de lehet, ha most visszanézném lenne olyan pasi, akinek majdnem az összeset. Nem azért mert lecserélném rá a párom, hanem azért mert jó képeket rak ki és jóba vagyunk. Lehet gáz, hogy én sokat nézem a facebookot, de szerintem rosszabb, ha valaki ennyire komolyan veszi, hogy ki mit kedvel..stb. Lehet a barátnőd csak automatikusan nyomja a likeokat azoknak az ismerőseinek a képére, akiket kedvel vagy, akikről tudja, hogy számít nekik, hogy mennyien kedvelik. Ebből nem kellene ilyen következtetéseket levonnod.
2016. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Dobd ki!
2016. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de jobb, ha elkezded már most keresgélni a következő exbarátnődet.
2016. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
22%
Nyomj ki vagy 5 képet egymás után,ha a tiédet nem lájkolja,küld el a p..csába!
2016. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

2-eske nyomatta a szokások klisét gondolkodás nélkül, pedig erre az esetre egyáltalán NEM fekszik ez az unalomig hajtogatott sablon szöveg.


Igen is van olyan amikor jogosan féltékeny az ember.

Amikor kiböki a szemét, hogy a másik még csak takargatni sem próbálja a szimpátiája jeleit.

Ilyenkor nem segít az önanalízis. Nekem senki ne mondja, hogy ő vígan nézni végig hogy a párja egy ellenkező nemű ember több száz fotóját lájkolgatja rendszeresen.

Ha nem az unokatesója az ürge, akkor barátom jogos a félelmed.

2016. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!