Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen testépítő sráccal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testépítő sráccal járni?

Figyelt kérdés

Nem hivatásos testépítõkre gondolok, hanem "hobbi kondisok"-ra.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2017. ápr. 14. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én már jártam igazi testépítővel.

Úgy hívták, hogy Frankenstein.

2017. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Én edzek, izmosnak mondható vagyok, de én nem tudok mit mondani a másik fél részéről. Annyit vettem észre, hogy nem nagyon érdekli a nőket ez.
2017. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan egyre gondolunk-e, mivel mint előttem írták a nőket annyira nem érdekli, de azért leírom az én tapasztalatomat. A párom is és én is járok edzeni, egy edzőterembe járunk, de külön részlegbe, mivel én női órákra járok (pilates, fitness, stb). Jó, mert meg tudjuk úgy oldani, hogy egyszerre megyünk és jövünk. Ez egy héten 3-4x történik, ő mindennap megy kivéve vasárnap. Vasárnap általában együtt megyünk futni, bár én azt szeretem/szeretném ellógni :D

Étrendet tekintve nem nehéz, mivel mindent eszünk csak keveset és talán gyakrabban párolunk zöldségeket, mint mások. Ő szokott magának csinálni "koktélokat" edzés után, én csak fehérjeport szoktam inni. Rajta sokkal jobban látszik, mint rajtam, bár én nem is veszem annyira komolyan.

2017. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Majdnem pont olyan, mint nem testépítő sráccal járni...
2017. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én amíg rendszeresebben sportoltam, addig a barátnőm nem szeretett erről beszélni... leginkább nem akart arra gondolni, hogy ő meg nem sportol semmit, pedig megtehetné. Szóval aki saját maga nem sportol, azt zavarhatja.
2017. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, én csak ilyennel tudok kapcsolatot elképzelni, mert én is sportolok. Tök jó, hogy van közös hobbink, közös témánk, hogy nem hisztériázik azon, hogy mit eszek, mikor és mennyit, vagy a pihenésen, stb. Jól néznek ki, jók az ágyban, mert bírják az iramot és tombol bennük a tesztoszteron:)


Ha te nem sportolsz, akkor az lehet a hátulütője, h kevesebb időt tölthettek együtt (napi 1-1,5 óra edzés, külön főzőcskézés, külön evés, sok pihenés), továbbá elég drága sport, nyaralásnál pedig ketten mindig 4 nagy tömött bőrönddel utazunk, mert ugye vinni kell az összes tápkieget, halkonzervet, pár súlyzót, a szálláshely felszereltségétől függően akár rezsót meg ilyenek, szóval elég kötött életforma.

2017. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Hobbi kondis :D

Ma pihenőnapot akartam tartani, de meghoztad a kedvem. Pakolok oszt megyek is a terembe.

2017. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os, hát én 4 éve edzek, de rezsót még sose vittem nyaralásra :DDDD Azért ti durván fanatikusak lehettek.
2017. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
semmi extra dolog! ha már te is én is lépek kondiba pedig ma pihinapot akartam tartani
2017. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as, nem azért dolgozunk fél évet, hogy 3 hét alatt összezuhanjunk. Akkor kapcsolunk igazán rá, napi 1 edzés helyett 2:DDD
2017. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!