Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen testépítő sráccal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testépítő sráccal járni?

Figyelt kérdés

Nem hivatásos testépítõkre gondolok, hanem "hobbi kondisok"-ra.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2017. ápr. 14. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem rögeszmés és heti egy két alkalommal jár kondizni, akkor jó.
2017. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Aki heti 1-2x edz, az nem mondható még szinte hobbistának sem. :D Vagy lehet, hogy edz, de nem látszik rajta, max, ha szintentart.
2017. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én "hobbi kondis" vagyok. Szerintem semmi extra. Reggel korábban kelek, hogy lemenjek edzeni, és viszonylag korán alszom (22:00), ezért nem baszok be hétköznap.


Ezen túl max annyit vesz észre, hogy egy halom tápkieg van otthon, és a szárítón az utcai cuccok mellett van edzős cucc is.


Nyilván van pozitív oldala is a dolognak. Jól nézek ki, meg tudom védeni, tudok cipekedni, jobb kondi=jobb szex.

2017. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Estádio de Felchút ***** válasza:

ma 19:33

azért heti két-három teljes testes intenzív súlyzós edzés (2 óra + aerob/kardió), ha jól csinálod, elég. Egy kemény edzés után kell 2-3 nap a regenerációra, a szétszakadt izomszöveteket hiába szaggatod másnap megint szét...

Lábat heti 1x kell rendesen meggyúrni, mert nagy izom, és sok idő, míg regenerálódik.

Ha te minden nap le bírsz menni a terembe, az nem edzés, hanem pinatárogatás.

Ha osztott edzést csinálsz, akkor lehet menni minden nap, de csináljon osztottat, akinek két anyja van.

2017. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Kox megy haver, azért megyek heti 5-6x. Nyugi, tudom miről beszélsz, egyet is értek veled. De ő 1-2 edzést írt, nem 2-3-at. :D
2017. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!