Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elronthat egy kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthat egy kapcsolatot az önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy önbizalomhiányom van, sajnos nem tudtam leküzdeni az évek alatt. Van, hogy kevésbé ütközik ki, van, hogy súlyosabban. Folyamatosan azt ismételgetem a páromnak, hogy mennyire csúnya és kövér vagyok, mennyire béna, és mennyire nem vagyok jó semmire. Próbálom megállni, de néha azt veszem észre, hogy már mindenre így reagálok, és minden mondatból automatikusan azt veszem le, hogy béna vagyok.

Nem a féltékenykedésre gondolok most, inkább arra, hogy nem vagyok rendben magammal, és ezzel terhelem a másikat.

Volt, akivel ez megtörtént, hogy azért szakított a párjával, mert nem bírta ezt elviselni?

Köszi a válaszokat.

22/N


2017. ápr. 14. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Huha...errol tudnek boven meselni.

Harom kapcsolatom is ez miatt ment tonkre.

Az elso kettot en rontottam el.Mindenkire es mindenert feltekeny voltam,mindenkivel osszehoztam ,es azt gondoltam,hogy kever vele...


Az utolso kapcsolatomnal pedig a paron volt ilyen.Csak sokkal durvabban mint en.


Meg ha nehez is,de veled van a parod,teged szeret..bizz magadba,es benne is.Hidd el nem eri meg az egesz.


Ha gondolod irj privit!

2017. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Önfegyelem. Ahogy - gondolom - azt is meg tudod állni, hogy ne beszélj neki arról, hogy éppen milyet szartál, ezt is vedd ki a témáid közül.

Irritáló lehet, és az ember folyton valami manipulációt sejt mögötte, meg persze önző is -hogy csakis terólad legyen szó....

2017. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!