Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes belém de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes belém de én meg nem tudnám szeretni őt, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy aranyos lány igencsak belém zúgott de én sajnos ezt nem tudom viszonozni. Aranyos, szép meg normális de nem. A gond az, hogy én egy másik lányt szeretek aki most már nem akar tőlem semmit (hosszú történet) én viszont meghalok a fájdalomtól. Nagyon sajnálom szegényt, hogy lehet ugyanezt érzi irántam mint amit én érzek a másik leányzó iránt.

Hogyan segítsek neki, hogy túl lendüljön rajtam mert magamról tudom, hogy kínszenvedés az egész ha viszonzatlan és ha én ilyen nehezen bírom akkor lányokat meg még érzékenyebben érinti lelkileg.



2017. ápr. 14. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. Mert az rövid ideig szar. De utána tovább tud lépni.

Ha él benne a remény és epekedik az csak leszívja és több kárt tesz, mintha nyílt kártyákkal játszanátok.

Engem is próbált anno kímélgetni az exem, aztán végül is csak azzal kímélt volna meg, ha elmondja az igazat:) Akkor szépen ráadom a kabátot, kikísérem az ajtón, és pápá-t intek.

Legyél csak egyenes szerintem. Ha olyan helyzet adódik, tedd neki egyértelművé h nem. És ne küldj félreérthető jeleket szerintem.


17/l

2017. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem kívánom őt úgy, de ha kívánnám sem tudnám mert teljesen a másik lánynak vagyok a rabja és amúgy sem vagyok ez a fajta sajnos, vagy nem sajnos...
2017. ápr. 20. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!