Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőm hogy a szüleimhez költözzön?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok és együtt vagyok már 7 éve egy kedves aranyos csinos 28 éves lánnyal. Jelenleg szüleimmel élek és ott is szeretnék maradni hogy addig velük lehessek ameddig csak élnek

Párom már nagyon szeretne velem összeköltözni benne lennék esetleg így ennyi idő után de csak úgy hogy szüleimhez költözik ő ettől valamiért tart pedig külön kis lakrész lenne nekünk ott.


2017. ápr. 15. 20:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy. Épeszű ember nem a másik szüleivel akar összeköltözni, hanem kettesben. Nekem sem tetszene, ha belelátnának az életembe, és minden miatt magyarázkodni kellene. Az exem is azt akarta, hogy a szülőkkel lakjunk együtt, egy külön emeletünk lett volna, külön bejárat, külön mérők, teljesen felújított, modern házban, imádtam a szüleit, ők is engem, de így sem mentem bele.
2017. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

En sem koltoznek ossze a szuleiddel ne is haragudj. Sot olyan tavolsagra sem, ahova anyos / apos papucsban atugorhat. Akarmilyen jo fejek a szuleid, a felnott elet ott kezdodik, hogy onallosodunk es kulonkoltozunk. Ugyanis egy ido utan elkerulhetetlenek lesznek a konfliktusok meg a kulon lakreszben is.

De ha vilageletedben szingli szeretnel maradni, hat rajta.

Csak nehogy egyszer meglepodj, hogy eledall a baratnod, hogy itt a vege. Bar szerintem mar ez is csoda, hogy 7 evig birta osszekoltozes nelkul...

2017. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szegényke elvesztegetett 7 teljes évet várva arra, hogy majd egyszer tököt is növesztve kinősz anyukád szoknyája alól. Teljesen hiába.
2017. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, valami troll kérdés ez, mert ha nem, van ám gond, nem is kevés.
2017. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felnőni és a saját lábadra állni. Elég nagy vagy már hozzá.
2017. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet rávenni, ahogy téged tudna arra rávenni, hogy költözz össze vele és az ő szüleivel.


Megvan?

2017. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

egy épeszű nő nem költözik a párja szüleihez, mert nem a szülőkkel akar együtt lenni

én 20 éves korom óta egyedül élek, szóval elég sértőnek találnám, ha a párom a szüleit le akarná nyomni a torkomon

2017. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező! Látszik a szavaidból higy szeteted a szüleidet. Ezzel nincs is gond.

De egy nővel kettesben lehet tökéletes a kapcsolatod. Később család stb...

A szülőket nem csak úgy lehet szeretni hogy velük élsz. Biztos ők is tudták, amikor megszülettél, hogy egyszer felnősz és elmész. Ez az élet rendje.

Ne költözzetek nagyon messzire mondjuk maradjatok ugyanazon településen, így ha a szüleidnek szüksége lenne rád bármikor ott tudsz lenni, mégis megvan a külön életetek.

2017. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mi a jó házasság egyik titka? Olyan messze kell költözni az anyóstól, hogy papucsban ne tudjon átmenni.

Vagy nőj fel, vagy ültesd le a csajt és határozottan közöld vele, hogy te a büdös életben nem fogsz elköltözni anyádéktól. Legyél tisztességes! Ne ferdíts, ne mismásolj!

2017. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy semmivel nem tudnal ravenni.

Sot en adnek ultimatumot.

Ha 5-6 honapon belul nem oldod meg a velem egyutt es szuleidtol kulon lakast,szakitanek.

2017. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!