Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel mit tegyek? ( elso szerelem )

Figyelt kérdés
Elmeselem nagyvonalakba 4 eve voltunk egyut kisebb megszakitasokkal de most ugynezki vegleg vege tavaly volt egy szunet es en lefekudtem es lanyal de utana ot valasztottam , sokat veszekedtunk es ez tetlegesegig fajult egymashoz tudom ! tisztaba vagyok vele bunt kovettem el de iszonyatosan szerettuk egymast ezek a problemak rlmultak es megkertem a kezet es igent mondott de most 2 hete rajott hogy o nem boldog nem tud megbocsatani , mire rajottem a hibaimra addigra elveszitettem jobb embere valtam de keson nagyon szerelmes vagyok bele hazat akartunk venni iden es megvoltak a terveink de egyszeruen hallani se akar rolam idot kert hogy elfelejtsen most egy helyen dolgozunk szerzodes miatt es latom ahogy ki alakult a munka tarsaval valami rettegek az maganytol felek senkihez nem tudnek ugy kotodne es senki nem tenne meg anyit amenyit o anyira szoros volt a kapcsolatunk barmibe megbizhattam betegesen hangzik de remegek sajnalom de telefonrol irtam nincsenek baratakm mindenkit elveszitettem , es most csak toletek kerhetek tanacsot lehetseges massal jobbis lehet vagy a felelmem be igazolodik ? nem eszek nem iszok par orat alszok , mindenrol o jut az eszembe csunyanak tartom magam es onbizalmam soha nem volt de testileg se lelkileg de o imadott minden hogy nektek hogy sikerult tultenni ? segitsetek kerlek bele betegedem :( 21/f
2017. ápr. 16. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy mivel nincs önbizalmad, és barátaid sincsenek, teljesen egyedül vagy, magányosan - akkor is ragaszkodnál ehhez a lányhoz, ha a világ legszarabb kapcsolata, a világ legszarabb barátnője lenne. Mivel senki másod nincs. Szóval én a helyedben megpróbálnék a hiszti helyett arra fókuszálni, hogyan tudom az életben egyedül is megállni a helyemet. Fel kéne ismerni a saját értékeidet, önmagaddal rendbe kéne jönni, szerezned kellene barátokat, hobbit, szabadidős tevékenységeket, hogy értékesnek, hasznosnak, és szeretettnek érezhesd magad. Ameddig csak ülsz benne ebben a szenvedésben, addig soha nem fogsz rajta túljutni. Pedig muszáj lesz, mert ha még meg is bocsátana neked és adna egy új esélyt, akkor is egészségtelen, hogy neked nincsenek barátaid, és utálod magadat.
2017. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A telefonon is van vessző, meg pont. Ezt a macskakaparást elolvasni... te jó ég!
2017. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szakítás már csak ilyen, megviseli az embert, de jó hír, hogy idővel ki lehet heverni, sőt jobb esetben tanulni a hibákból.

Az a kapcsolat, ahol fizikai bántalmazás és megcsalás van jelen, ritkán tud életképes maradni, mert olyan lelki sérelmek keletkeznek, amit szinte lehetetlen feldolgozni. Hiába a szóbeli megbocsátás, oda a bizalom, a kapcsolat képtelen működni.


Ez van, ezt el kell fogadnod, ő már nem téged akar, nem bízik benned.


21 éves vagy, bár most a mélypontot éled át, de túl leszel rajta, az élet megy tovább. Rengeteg lehetőséged van és lesz még, csak ésszel és okosan élj.


Ha teheted, menj másik munkahelyre, könnyebb lesz a felejtés.

2017. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnalom a helytelen irasmodot , sietve irtam alandoan dolgozom es nem birtam varni amig haza erek , voltak baratok de cserbe hagytak. keptelen vagyok egy masik nobe igy bizni :( es nem tudom elkepzelni massal a jovomet mi a tapasztalatotok ? mit tanacsoltok ? sajnos a nyakamon maradt egy hitel es nem tudok elkoltozni persze a penz fele az ove lett , azt erzem hogy a velem egykoruak nem nagyon akarnak komoly kapcsolatot :/ bele roskadok szerelmes vagyok es nem beszeltuk meg a problemakat hanemefolytottuk es besokalt , felek a maganytol , hogy nem talalok mast aki a tarsamnak nezhetnek
2017. ápr. 16. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy milyen betegség az a társfüggőség, és akkor megérted, hogy mi zajlik le benned, miért érzed magad pontosan ugyanúgy, mint a csecsemő, akit elszakítanak édesanyja karjaiból... :)
2017. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaa, és szakítás = elveszíteni egy embert, azaz gyászidőszak.

Ilyenkor a figyelemelterelés a legjobb amit tehetsz (pl sport, mert az még boldogsághormonokatnis termel), és legfőképp IDŐ, ami meg fogja oldani a problémádat :)

2017. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Blablabla, én is melóhelyről írok, telefonról, mégis le tudok pötyögni egy értelmes mondatot vesszőkkel, többnyire!
2017. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!