Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a lentiekről?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha a pasitok szoros barátságot ápolna egy volt exével. Megkérnétek rá, hogy azon kívül, hogy köszön neki, ne tartsa vele a kapcsolatot. Ha a hátatok mögött ez a két ember kibeszélne, és a csaj olyanokat írkálna a barátotoknak, hogy nagyon szeretlek, ugye a barátnőd miatt nem szakitod meg velem a kapcsolatot, párom persze azt irta neki, megigérem, hogy nem..
2017. ápr. 17. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

" Ha a hátatok mögött ez a két ember kibeszélne, és a csaj olyanokat írkálna a barátotoknak, hogy nagyon szeretlek"


Ha én lennék a pasi barátnője, akkor kidobnám a kibeszélés miatt azonnal, a "szeretlek" -re meg kapna egy rövid határidőt, hogy magyarázza meg az exének, ghogy ezt fejezze be és akaszkodjon le róla.

2017. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez boven tulzas. Ha neha valtanak par szot, az belefer, de ez a szoros baratsag meg szeretlekezes az biztosan nem!
2017. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a párom nem akarja, hogy leakaszkodjon róla. Ha választás elé állítanám, hogy vagy ő vagy én, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, azt mondaná a 2 éves kapcsolatunkra, hogy akkor menjek.
2017. ápr. 17. 13:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Merthogy az én hülyeségem miatt, holott ők már csak haverok jó ideje, nem fogja egy haverját eltaszítani.
2017. ápr. 17. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:

5evet voltam egy fiuval.Sokaig joba voltam vele.HEti szinten beszelgettunk.Tudtuk egymas eletet.Igaz ilyeneket soha nem irtunk egymasnak.


Leulnek vele es elbeszelgetnek vele,mert ez azert sok,es nem normalis.

2017. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy haver viszont nem mondd olyat a másiknak, hogy nagyon szeretlek, meg nem remeg meg könyörög, hogy ugye a nőd miatt nem szakitod meg velem a kapcsolatot...
2017. ápr. 17. 14:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék magamtól, nem tudom, te mire vársz.

Teljesen nyilvánvaló, hogy kit szeret a pasid. Miért alázod magad tovább?

2017. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Normálisan megmondtam, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, de egyáltalán nem érdekli... Sőt kiabál érte, meg flegmázik.. Lassan ott tartunk 5 hetente sexelünk, a többi nőjével heti 3-4 minimum megvolt...
2017. ápr. 17. 14:05
 9/14 A kérdező kommentje:
A csaj olyanokat mondott rólam páromnak :"ne haragudj,hogy ezt mondom, de neked jobb lenne nélküle"
2017. ápr. 17. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Probald megbeszelni a paroddal.Ha nem megy akkor pedig szakits vele... :/
2017. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!