Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nekem kell, annak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem kell, annak én nem kellek és fordítva. El vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

1 éve szingli vagyok, sok pasival ismerkedtem ezalatt össze, de az esetek 99%-ában vagy ő akar engem, és én őt nem, vagy én akarom őt és ő nem engem. Pedig nem vagyok nyomulós(épp ellenkezőleg) és azt sem lehet mondani, hogy túl jó pasik közül válogatok, mert csinos, sportosan vékony, elég szép arcú lány vagyok, egyetemre járok, szeretek szórakozni stb. Szóval nem hiszem, hogy a külsőm miatt ne kellenék valakinek, (főleg, hogy mindig a pasik kezdeményeznek, így nyilván tetszek nekik) vagy azért, mert buta lennék vagy ilyesmi :D Mégis, már komolyan úgy érzem, mintha el lennék átkozva...amelyik pasiban látnék lehetőséget kapcsolatra, annak általában nem kellek, amelyiket pedig leszarom, annak nagyon is. Más is van így ezzel?

20L



2017. ápr. 18. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van amikor tobb kell mint 1ev.Szemmel lathatoan nem ulsz es unatkozol otthon,telesirva a parnadat.Ugyh nagy baj nincs.Majd jon.
2017. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy csinos és "okos" vagy, lehet olyan a személyiséged, ami taszítja a pasikat.
2017. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi taszítaná a pasikat benned, egyszerűen van ilyen, hogy nem jössz be valakinek annyira. Ahogy más meg neked nem jön be. Velem pontosan ugyan ez van, mint veled, nehogy azt hidd, hogy nem zavar, dehogynem. Sőt, néha teljesen kiborít ez a dolog, mert nem értem mi nem jön be rajtam. Szerintem le kell higgadni, és nem kell a pasikkal foglalkozni, mert bele lehet ebbe bolondulni.
2017. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok férfiként. HA akarsz ismerj meg! Nem fogod megbánni!
2017. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!