Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiölte belőlem az érzelmeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiölte belőlem az érzelmeket? Lehetséges ez? Kicsit filozofikus lesz inkább, mint konkrét probléma

Figyelt kérdés

a barátom és én sokszor veszekedünk kb a 3.hónap óta mióta együtt vagyunk (most már 3 éve) és már majdnem a legelejétől kezdve ez sokszor átment fizikai dolgokba is. nem húzott be ököllel a szemem alá stb mint a tipikus "bántalmazás" kategória, de sokszor meg- vagy visszapofozott (igen vissza), amikor pl olyat mondott h muszáj volt adnom neki egy kisebbet. én tudom, hogy sokan azt gondoljátok hogy a nőnek sem lenne szabad megütnie egy férfit, és valahol igaz. de amikor már semmi más fegyvered nincs a lelki terrora ellen, amikor folyamatosan hazugságokat állít rólad, szipmlán abból fakadóan, hogy nem ért meg semmit ami bennem zajlik hiába mondom el úgy mint egy 5 évesnek és még ő van kiakadva, ő üvöltözik, meg mondja hogy én milyen nyomorék meg csira "utcalány" vagyok akkor gondoltam egy pofon "észhez téríti", hogy talán nem kéne így beszélni, viselkedni egy nővel. aha. csak még rosszabbul viselkedik...

nem fogom részletezni de konkrét "verekedések" alakulnak ki néha és én már úgy érzem magamat mintha egy vígjátékban lennék. egyszerűen már nem tudom hova tenni ezt a dolgot. néha nevetek rajta. néha szomorú leszek, de kb 3 másodpercre csak. már sokszor dühös se vagyok. ideges igen, mindketten idegesek vagyunk olyankor és tulajdonképpen ezzel le is vezetjük de most őszintén ez a normális módja?? szerintem nagyon nem....és már úgy érzem, hogy semmit nem lehet megbeszélni normálisan mert vagy üvöltözünk vagy verekedünk. oké én sem vagyok alapból egy nyugodt természet, de én igazából csak a csúnya szavakat használom ennek levezetésére semmi komolyat, ő pedig ezen mindig kiakad h én "hogy beszélek vele" és elkezd ordibálni én meg mondom h ne ordibáljon aztán pofonok stb... röhej tudom. és az a vicc, hogy mondom már nem is érzek semmi dühöt vagy csalódottságot.

ANNYISZOR TÖRTÉNT MÁR EZ MEG HOGY NORMÁLISNAK GONDOLOM. mit tegyek? néha az elmém tiltakozik, hogy nem, ez nem normális. de annyiszor próbáltam (esküszöm) máshogy a dolgokat, és valahogy mégis mindig ez a vége.

sokáig azt hittem, hogy szeretem. már egyszer 1,5 hónapra szakítottunk is és nagyon hiányzott. de utána minden ugyanolyan lett. néha még mindig azt hiszem h ez szerelem de azt hiszem rájöttem, hogy ilyen dolog nincs is. valakik megtetszenek egymásnak és dugnak, meg van olyan, hogy kémia két ember között, meg van olyan, hogy valakik jól kijönnek egymással, megértik egymást netán jól meg is élnek egymás mellett, összeházasodnak ha akarnak és jól elvannak meg mellette van kémia is,,,de most ez a szerelem? és akkor hol a szerelem határa? hogy ha köztünk jó a kémia, olyankor sokszor azt érzem ez szerelem, de aztán meg úgy bántjuk egymást mint két idegen, sőt rosszabbul!!akkor hol a határ? mikortól nem szerelem már? azt se mondhatnám hogy elmúlt a szerelem mert amikor jól megvagyunk ugyanazokat a dolgokat érzem. nincs is szerelem? csak jó érzések a testben és agyban...hogy jól esik egy ölelés, egy csók, a szex, az összebújás stb. szerintetek?

Létezhet olyan, hogy valakik túl sokáig voltak együtt ahhoz hogy már a remény is meghalt, hogy valaha boldoggá teszik egymást? csak két állapotunk van: vagy bántjuk egymást és csak az idegesség van vagy összebújunk és jó. ez mi? én már nem tudom hova tenni. minden olyan megszokottá és természetessé vált 3 év alatt. azt se érzem hogy szakítanunk kéne, de azt se hogy együttmaradnunk. pedig vannak boldog pillanataink. de most ennyi? heti 5 boldog pillanatért maradjak együtt valakivel, aki annyira sem ért meg, hogy tudja mitől leszek ideges? 3 év után?

még fiatalok vagyunk, tudnék találni mást, de akarok?



2017. ápr. 18. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
De van fegyvered. Úgy hívják, hogy nem alázod meg magad azzal, hogy lemész az ő szintjére, és pofozkodni meg káromkodni kezdesz, hanem otthagyod és kilépteted az ilyen színvonalú embert az életedből. Az hogy idáig lesüllyedtél egy idióta emberrel az már a te választásod, élvezd akkor panasz nélkül.
2017. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sose voltam 24évesen kapcsolatba vannak dolgok munka ötletek hobbi család plátói szerelem önkényeztetés sport kirándulàs vàgyom valakire de az élet egy olyan üzlet ahol mindenki ugyanannyit ad mint amennyit kap
2017. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"de amikor már semmi más fegyvered nincs a lelki terrora ellen" - Már hogy a viharba ne lenne, ezt úgy hívják, hogy szakítasz a bántalmazó, bunkó sutyerák párocskáddal és nem degradálod magad valami ócska lábtörlő szintjére. Meddig akarod még húzni ezt a lépést? Inkább megvárod, hogy teljesen tönkremenj? Ne legyél már ostoba, gyenge, kapcsolatfüggő mártír, azonnal tedd ki a szűrét vagy csomagolj és tiplizz, ennél egyedül is fényévekkel jobb.


Ne ugorj egyből más kapcsolatba, először inkább építsd fel magad egyedül, tanulj önismeretet, szerezz önbecsülést, mert egy ilyen kapcsolatnak csúfolt szartengerbe ép lelkű ember nem ragad bele.

2017. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te jogosnak gondolsz egy pofont azzal az indokkal, hogy az majd észhez téríti, akkor ő is jogosan adja vissza.

Ha végképp nincs megoldás, akkor szakítani kell, oszt' kész, de egy kapcsolatba semmiféle erőszak nem fér bele, a nő részéről sem, főleg azért, mert az ilyen nők által adott pofonok hátterében mindig ott van az a sunyi, számító meggondolás, hogy "úgysem mer majd visszaütni, hisz' nő vagyok".

2017. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Loreal mert megérdemled!
2017. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. azóta szétmentünk és én is érzem hogy így lesz a legjobb, csak tudjátok 3 év az 3 év és az elején olyan szép volt. meg hát csak szerelmesek voltunk, ezért volt olyan nehéz. de tudom, hogy ez egy olyan szint, amin nem szabad megmaradni, még ha "szereted" se...azért remélem hogy a jövőben még találkozunk és kiderül, hogy felnőtt, és nem erőszakos már soha senkivel és belátja, hogy ez hiba volt...

P.S. bennem nem volt soha sunyi háttérgondolat, hogy úgyse üt vissza, bennem csak düh volt, mikor például olyat mondott. vagy például amikor 16x mondtam el neki, hogy most már hagyjon, ne fogdosson, mert idegesít és nincs hangulatom ehhez, és akkor is tovább erőszakoskodott, akkor húztam le neki egy-egy pofont. szerintem ez azért valahol érthető, ha egyszer a szót nem érti, hiába kérem szépen sokszor...:/ na mindegy, ez már a múlt :) többet ilyet soha. de tudom hogy én is hibás voltam. de túl kell lépni. :)

2017. ápr. 29. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!