Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy sem?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk és minden hétvégét együtt töltünk. Próbálunk minél többet csetelni,ritkán telefonálunk is..ma konkrétan semmit se beszéltünk,egykét sort írtunk,azt is csak akkor ha én írtam rá..elment sörözni az egyik ismerősével meló után és este 9kor írtam neki,hogy épségben hazaért-e és semmi válasz.

Mindig válaszol ezért nagyon aggódtam és felhívtam. Nagyon furcsa hangja volt,bocsánatot kért hogy nem írt,és mondta igen hazaért de nagyon fáradt,úgyhogy ma már nem ír,nagyon szeret és szia.

Meglepődtem,sose szokott így lepattintani...lehet tényleg csak hosszú napja volt,de akkor is írhatott volna egy sort hogy rendben van és hagyjam pihenni.

Aggódom,talán történhetett vele valami? Vagy csak túlgondolom és túlreagálom?



2017. ápr. 18. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már csak holnap derül ki. Sajnos leejt ez is, lehet az is. Lehet, hogy valóban csak fáradt volt, lehet hogy csak kíváncsi volt a reakciódra, de mehet az is, hogy valóban történt valami.


Mindenestre teljesen megértem az aggódásod, nekem is volt egy exem, aki sokszor eltűnt órákra és utána is fura volt, hát rendesen összeszorult olyankor a gyomrom, és az esetek nagy részében jogosan.


De persze lehet valóban csal fáradt. :)


19

2017. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt már távkapcsolatom. Szívesen megvigasztalnálak most pár sorral, de az ilyen sosem jelent jót. Sajnálom.
2017. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Túlreagálod.

Furcsa hangja volt,nyilván fáradt és félrészeg volt.

Nincs itt semmi tré, relax :)

2017. ápr. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeret és szia?

Nos, én alapból tudok ám kombinálni, de ezek a jelek így egymás után tényleg nem bizalomgerjesztők... hogy volt furcsa a hangja? Fáradt? Vagy netán épp valaminek a közepén lehetett?

2017. ápr. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen, túlreagálod.


Fáradt volt és biztos sokat ivott és kiütötte magát. Ennyi.

Ma megbeszélitek a dolgokat.


Ez a baj, a legtöbb emberrel, hogy túl merev, mindig a megszokott ritmus szerint élnek, és ha hirtelen történik valami szokatlan, akkor máris kombinálnak és összetörnek.

(Mielőtt támadnál kérdező, 4 éve élek távkapcsiban párommal.)

Legyél már egy kicsit lazább.


Egyébként miért kérdőjelezd meg a hitelességét azzal, hogy "Aggódom,talán történhetett vele valami?" miközben kijelentette, hogy "bocsánatot kért hogy nem írt,és mondta igen hazaért de nagyon fáradt,úgyhogy ma már nem ír,nagyon szeret"? Azzal, hogy megkérdőjelezed, hazugnak is titulálod tudat alatt, különben elfogadnád, hogy igen, minden oké, csak fáradt és részeg, ennyi. Egyébként ez nem lepattintás, csak k..rva fáradt volt. Gondolom, te sose voltál még ilyen állapotban. Ja, te biztos más vagy, de ne magadból indulj ki.


Remélem lenyugodtál azóta, és ma meg tudjátok beszélni a tegnap történteket.

2017. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod


egy férfi

2017. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Távkapcsolat... Na ez alapból egy VICC! :)
2017. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!