Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 eves ferfi tetszik. Ez mennyire baj? 18/l

Figyelt kérdés
Nyilvan nem oke..diakmunkan voltam igy mindennap lattam es lehet nem tetszett volna meg ha nem ereztem volna ugy hogy tetszem neki.Bar nemhiszem hogy pont ennyire fiatal lanyok jonnenek be neki..es sose volt ilyen hogy ilyen idos ember tetszett volna es nem is tudnek meg vele is barmit elkepzelni nem tudnek vele osszejonni mert fura lenne a nagy korkulonbseg.Es nem is annyira az esetem de valami megis megfogott benne es most picit elszomorit az a dolog hogy tobbet nem latom.

#34 eves
2016. aug. 5. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Normális dolog, nincs baj veled.

Ha ez baj lenne, akkor én már a pokolban lennék :D

Ennél sokkal idősebb férfi is tetszett már, amikor még 18 voltam.

2016. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig sokan ezert masokat bantanak meg hogy nem normalis dolog..Nyilvan a korombeliekkel beszelek tobbet veluk ismerkedek de attol meg megtetszhet akarhany eves ember is..bar tenyleg ilyen soha nem volt es amikor megtudtam hany eves megijedtem mert nem latszik annyinak es mert hogy mi van velem :D de koszonom,picit megnyugodtam hogy attol hogy ez van nem kell rogton orvoshoz rohannom mert valami baj lenne a fejemben :D
2016. aug. 5. 23:30
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, én nem igazán mondtam el senkinek, bár mindig a képemre volt írva :D

Engem nem érdekelt, és a mai napig nem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik. Semmi rendkívüli nincs abban, ha egy felnőtt embernek tetszik egy másik felnőtt ember.

2016. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Helyes. Az én barátnőm 21 éves és még fősulis.

Semmi baj az ilyen korkülönbséggel.


29/F

2016. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazad van..Csak sokan elitelik mert igaz 2 felnott ember de itt pl 17 ev korkulonbseggel,sajnos. :/
2016. aug. 5. 23:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom,ez megnyugtat:)
2016. aug. 5. 23:43
 7/17 fru_ ***** válasza:
100%

"de valami megis megfogott benne " - szerintem az a fontos, a számok meg nem annyira.

Hogy mások meg mit szólnak hozzá, azzal pont ne foglalkozz, de hát nincs is semmi ebből, ha jól értem?

2016. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat masok velemenye igazan sose erdekelt..de a sajatom az nagyon is es azert bennem van az a dolog hogy uristen ez nem normalis erzes:D..Es nem tudom pontosan mire gondolsz hogy nincs semmi ebbol,de ha ugy erted hogy ugye diakmunka es tobbet nem latom..igy ja köztünk semmi se lehetne emiatt se mert nem fogom latni.Es nem is hiszem hogy pazarolna az idejet egy 18 evesre:D...
2016. aug. 5. 23:56
 9/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Felejtsd el.. ebből semmi jó nem sülhet ki... csak jó sok lelki fájdalom
2016. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk(bocsanat) en egy 18evest meg nem igazan tartok felnottnek. Nagykoru,de...



azzal,hogy tetszik meg nincs baj.

2016. aug. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!