Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan veszekedtem emiatt?

Figyelt kérdés

A párom éjjel ért haza.(ő a közeli városban lakik, én vidéken) Az este volt kivel/mivel bemennem a városban és abban maradtunk, hogy megvárom őt nála, amig megérkezik, majd reggel hazajövünk(hozzám).

Igy is volt, majd reggel még volt egy kis dolga a munkahelyén, dél körül jött,addig vártam nála. Majd mondta, hogy megnézetné az autóját is az egyik haverjánál mert valami furát észlelt, menjek vele.

Elmentünk, bement a mühelybe, én addig az autóban vártam. Kb egy órát, majd bementem lássam mi a helyet, akkor mondta, hogy még be kell fejezze a mostani autót s aztán megnézi az övét. Oké, eltelt még egy óra, majd kijöttek és megnézték az autót, kb fél perc alatt rájött mi a gond, megmondta milyen alkatrészt kell vennie jövőhéten és ennyi volt. Majd újra visszamentek és kb negyed óra múlva jött és indultunk el onnan.

Nagyon bánt és sértve érzem magam, mivel tudta, hogy én kint várom, és kicsit sem sietett volna. Legalább miután megvolt a probléma, utána ne maradjon még és várasson, mert mikor kérdeztem, azt mondta csak beszélgettek még.

Teljesen letojva érzem/éreztem magam, és mintha kicsit se lenne rám tekintettel.

Ő nem érti miért nem birtam még ki azt a 15 percet.

Szerintetek jogosan esik rosszul ,vagy túlreagálom és a hiszti beszél belőlem?(meg kell jöjjön a...)


Ha nem vagyok vele, nyugodtan üljön és haverozzon, de most nem volt más választásom és tudta, hogy várom már szinte egész nap...

Ti mit gondoltok?20L


2017. ápr. 22. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer ragadtam ilyen műhelybe a párommal. Ugyan nem volt két óra, csak másfél, de tanultam az esetből: többet én nem megyek vele az tuti. Szerintem te is tégy így.
2017. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy a rosseb se ülne két órán keresztül egy kocsiban - legfeljebb ha alszom.


Szóval simán elmentem volna kószálni: a mobil a zsebben, azt' ha látszik a meló vége, akkor majd szól és vagy visszaérek, vagy fölvesz valahol.


Ez az egyik.

A másik meg... szóval ha már mégis kibírtam két órát, akkor nem azon a tizenöt percen fogok kiakadni.

2017. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jártam már én is hasonló cipőben.2óra várakozás a semmiért.De vissza térve rád igen jogos az h letojva érezted magad.Ha haverja a szerelő akkor mondhatta volna neki azt h haver barátnőmmel vagyok kukancsd meg mi a probléma azt itsem vagyok.Mond el neki h neked ez nemesett jól,és h többet ezt ne csinálja mert ha nem mondod el legközelebbis így jársz.Én elmondtam a véleményem azonnal,elöször nem tetszett neki de aztán belátta h bunkóság volt.
2018. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!