Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom kiakadni, ha a barátnőm olyanokkal beszélget neten, akik udvarolnak neki?

Figyelt kérdés

A poén, hogy ő mondta, hogy udvarolnak, és, tudom, hogy nem utasítja el őket, de igent se mond nekik semmire, legalábbis én így tudom. Elvileg őt nem érdeklik ezek a csávók, de néha lebuktatja saját magát azzal, hogy küld egy képernyőfotót és látom az illetőt, hogy beszélget vele.. Szerintem lehet, hogy direkt is csinálja, aztán szóvá teszem, és ő sértődik meg, hogy már beszélgetni se beszélgethet akivel akar. Én sosem mondom, hogy nem beszélgethet velük, mert úgyis fog, ha akar, csak tudja, hogy zavar és mégsem érdekli, sőt, "véletlen" elküldi, hogy ott van a csávónak a kis messengeres feje.

Felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, azért nem tini kategória.


2017. ápr. 24. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 Jól tetted! Sose nősülj meg!!!!
2017. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jol tetted . kis k. Gondolom a kapcsi elejen ezt nem csinalta. De o sose fog tudni megallapodni. Kis k.lany. nem is fog neki fajni. Gondolja mennyi jo srac irogat neki
2017. ápr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!